Aizvērt

Pagaidām augstākais Latvijā

2019. gada 25. martā, 02:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Pagaidām augstākais Latvijā
Kuldīgas ansamblis "Karameles" pēc uzstāšanās Talsu novada Laucienes atjaunotajā kultūras centrā: Laura Čakle, Raima Anna Strazdiņa, Estere Lakija Jansone, Zane Bērica, Estere Jēkabsone, Madara Orola, Beatrise Šmidberga, vadītāja Agnese Čīče un Marta Aleksa Sproģe.
Foto: Agneses Čīčes arhīvs
Kuldīgas kultūras centra ansamblis "Karameles" Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa 1. kārtā Kurzemē ieguvis tik labu novērtējumu, ka pašlaik valstī tas ir visaugstākais.
Ansambļa vadītāja Agnese Čīče pastāstīja: lai tiktu uz finālu Mārupē 11. maijā, Karameles cīnījās vēl ar 16 ansambļiem no Piltenes, Stendes, Sabiles, Grobiņas, Kalvenes, Valdemārpils utt. „Cerējām, ka būs labi, bet nenojautām, ka vērtējums būs tik augsts. Jā, programmu bijām sagatavojušas interesantu un sarežģītu. Dziedājām divas dziesmas a capella un vienu ar muzikālu pavadījumu. Vienīgās ieguvām augstāko pakāpi un 46,89 punktus,” priecājas vadītāja.

Konkursu rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs. 1. kārta jau notikusi arī Rīgā, bet tajā nevienam kolektīvam netika piešķirta augstākā pakāpe. Tur augstākais vērtējums bijis 44,5 punkti. Konkursā Valkā 45,67 punktus ieguvis ansamblis Melodija, savukārt kolektīvam Jūti no Ķekavas – 46,44 punkti. Vēl paredzētas skates Ozolniekos un Riebiņu novada Sīļukalna pagastā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi