Aizvērt

Pirmais "Kuldīgas erudīts" – azartiski

2019. gada 25. martā, 08:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Pirmais "Kuldīgas erudīts" – azartiski
"Kuldīgas erudītā" atbildes domā "Ventas dzirkstu" dalībnieki Andris Upmalis un Māris Dadzis. Komandā bija arī Nelda Rasmane, Inga Kaltniece un Arvis Cinis.
Foto: Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš
Aizrautīgā, pozitīvā gaisotnē aizvadīts biedrības "Kursas raksti" pirmoreiz rīkotais prāta spēļu vakars "Kuldīgas erudīts", un tajā uzvarējusi tūrisma un orientēšanas kluba "Taka" komanda: Janeta Turka, Līga Virbule, Artūrs Ķeris, Jānis Turks un Pēteris Īvāns.
Viņiem uz papēžiem mina Lejasdārzi, atpaliekot vien par pieciem punktiem, trešās bija Ventas dzirkstis.

Sacentās deviņas komandas, vienā individuāli, bet drosmīgi un atzīstami startēja kuldīdzniece Aija Puzarele. Tika izspēlēti 13 raundi, katrā atbildot uz pieciem jautājumiem. Tēmas – visdažādākās. Piemēram, tēmā Starp savējiem pēc apraksta jāatpazīst populāri vietējie cilvēki, Mūsdienu hitos pēc dziesmu fragmentiem jāatmin nosaukums un izpildītājs, Sportā jāzina labākie sasniegumi utt.

Ventas dzirkstu dalībnieks Māris Dadzis: „Mums bija fantastisks vakars – pārsmējāmies līdz asarām! Tā ir laba atpūta. Sākumā gājām kā uz eksāmenu, bija milzīgs satraukums, bet pirmajās minūtēs tas izčibēja. Ir forši just komandas spēku. Daudz ko uzzinājām, šo to arī nezinājām. Bet atmosfēra ļoti laba, un noorganizēts perfekti. Cepuri nost!”

Alise Kalniņa-Nāckalna, kura kopā ar brāli Leino Tāramē un citiem pārstāvēja komandu Skrundas prāti, piekrīt: „Lielisks vakars: izsmējāmies, asinājām prātu, uzzinājām daudz jauna. Patika tematu dažādība un tas, ka katra komanda varēja izvēlēties arī sev tīkamāko.” Leino piebilst: „Ceru, ka tādi pasākumi tiks rīkoti vēl, jo tas ir lietderīgi pavadīts laiks.”

Biedrība Kursas raksti šo konkursu iecerējusi organizēt arī turpmāk, pastāstīja pasākuma vadītāja, Kurzemnieka žurnāliste Antra Grīnberga. „Draugu svinībās to daru jau gadus piecus. Tas taču ir tik aizraujoši!” saka Antra.
Komentāri
No malas
2019. gada 25. martā, 18:12
Paldies, par "uzvarētāju" foto!!!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi