Aizvērt

Kas kultūrā Kurzemē

2019. gada 11. aprīlī, 12:51
Kas kultūrā Kurzemē
Aprīļa pasākumu kalendārs pielikumā "3K - kas kultūrā Kurzemē", ko atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.
MŪZIKA


11. aprīlī Jūras vārtos Ventspilī izskanēs grupas Baritoni koncerts. Tiks izpildītas dziesmas no X faktora raidījumiem, kā arī pašu oriģināldziesmas no gaidāmā albuma. Īpašie viesi – duets Signe un Jānis, Didzis Melderis un Radio trio.

13. aprīlī Nīgrandes pagasta Kalnu kultūras namā Ivo Fomina jubilejas koncerts.16. aprīlī Kuldīgas kultūras centrā un 25. aprīlī Blīdenes kultūras namā izskanēs Maestro Raimonda Paula un aktiera Andra Bērziņa koncertprogramma Es šonakt sēdēšu uz jumta, kurā iekļautas 12 jaunas dziesmas ar Leona Brieža, Guntara Rača un Jāņa Petera vārdiem, kā arī izskanēs Imanta Ziedoņa, Viljama Šekspīra, Māras Zālītes, Raiņa un citu izcilu dzejnieku dzejas lasījumi Andra Bērziņa interpretācijā.

18. aprīlī Liepājas koncertzālē Lielais dzintars – jubilejas koncerts Ainaram Virgam 55. Pirmajā daļā skanēs pilnīgi jauns dziesmu cikls, otrajā daļā – dažādos gados tapušas dziesmas un lielākie hiti visās iespējamās aranžijās un salikumos.

27. aprīlī koncertzālē Lielais dzintars pirmo reizi Latvijā ar vienīgo koncertu Liepājā viesosies irāņu kulta grupa, pasaules mūzikas ansamblis Shanbehzadeh Ensemble. Tās līderis, irāņu mūzikas leģenda Saeids Šanbehzade piedāvā unikālas, teju vai hipnotiskas dejas un meditatīvu mūziku no tālā, mītiem apvītā Persijas līča.MĀKSLA

24. aprīlī Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā nīgrandnieces, keramiķes Laimas Jaunskungas jubileja.TEĀTRIS


13. aprīlī Liepājas teātrī pirmizrāde Bernāra Marī Koltesa lugai Roberto Zuko, ko iestudē Laura Groza-Ķibere. Viņš bezkaislīgi nogalina bez iemesla, vienlaikus sapņojot par nostūri Āfrikā ar tik augstiem kalniem, ka tajos visu laiku snieg… Izbēdzis no visdrošākā cietuma, viņš satiek meiteni, kas viņā iemīlas. Taču šis nav mīlas stāsts, bet gan slepkavas ceļš uz brīvību un pašam pie sevis. Titullomā Egons Dombrovskis.

30. aprīlī Ventspils Jūras vārtos operete Silva jeb Čardaša karaliene. Uzveduma režisors Juris Jonelis.MANTOJUMS

20. aprīlī Saldus sporta kompleksā Novadnieku pagasta deju kolektīva Sadancis 10. jubilejas koncerts.27. aprīlī Liepājas Latviešu biedrības namā Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs kopā ar vidējās paaudzes deju kolektīvu Kvēle aicina uz tautas deju festivālu Aprīļa pilieni, kas pulcēs dejotājus no dažādām Latvijas pilsētām, lai priecētu skatītājus ar radošu un daudzkrāsainu koncertprogrammu.CITAS LIETAS

14. aprīlī Jūras vārtos Ventspilī 24. Starptautiskā Baltijas baleta festivāla ietvaros ar ķīniešu klasiskās dejas izrādi Vārdiem neaprakstāmais skaistums viesosies Pekinas Dejas akadēmija.

18. aprīlī Sabilē sāksies ikgadējais Lieldienu zaķu gājiens, kurā piedalīsies gan bērnudārza, gan skolas audzēkņi, kā arī aicināts iesaistīties ikviens iedzīvotājs. Gājiens sāksies pie Sabiles pamatskolas, ies cauri visai pilsētai līdz aprūpes biedrības Kalme namam, kur tiks sveikti seniori.

21. aprīlī Talsu tautas nama Radošajā sētā paredzēts Lieldienu jampadracis.

21. aprīlī Kuldīgas Rātslaukumā Lieldienas ar Liepājas ceļojošā leļļu teātra Maska izrādi Ola te, ola tur, tikai zaķa nav nekur. Šūpošanās, olu vārīšana un ripināšana, rotaļas un radošas darbnīcas.

27. aprīlī Kuldīga visus gaida uz pavasara palu šovu Lido zivis Kuldīgā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi