Aizvērt
Oranžie sper gaisā!

Oranžie sper gaisā!

Grupa "Oranžās brīvdienas", svinot 20 gadu jubileju, laidusi klajā dziesmu "Es tevi uzsperšu gaisā", kurai tapis arī videoklips, un tas tiek prezentēts grupas Facebook kontā.
2020. gada 5. jūnijā, 12:21
Nākamajā numurā otrdien, 9. jūnijā
  • Maras muiža pandēmijas laikā.
  • Ko māca suņu skolā.
  • Jaunieši īstenos savus projektus.
  • Kabilē pieturai grib nojumi.
  • Konkursi brīvbrīdim.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 45
Drukātās avīzes e-versija Nr. 45 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Dievkalpojums – dzejas dienu perfomance

Dievkalpojums – dzejas dienu perfomance

2019. gada 18. septembrī, 16:00
22. septembrī 21.00 Apriķu luteriskajā baznīcā Aizputes novadā notiks gaismas, dziedājumu un dzejas lasījumu Vertikāle V noslēgums.
„Kas padarīts, tas nolikts malā”

„Kas padarīts, tas nolikts malā”

2019. gada 18. septembrī, 00:31
Tā pēc Latvijas ainavu arhitektūras balvas saņemšanas teic ģeogrāfijas profesore Aija Melluma, grāmatas "Kuldīga. Laiki, cilvēki, ainava" autore. Viņa saņēmusi divus apbalvojumus.
"Kuldīgas paletei" - 50

"Kuldīgas paletei" - 50

2019. gada 14. septembrī, 17:15
Tautas tēlotājas mākslas studija ''Kuldīgas palete" svin 50 gadu jubileju ar izstādes atklāšanu.
Dzejas lasījumi dīvānā

Dzejas lasījumi dīvānā

2019. gada 11. septembrī, 06:00
„Nebija izjūtas, ka esmu aizgājusi uz kultūras centra pasākumu, bet ciemos uz mājām pie kāda drauga,” tā par dīvāna dzejas lasījumiem sestdien teica viena no pasākuma dalībniecēm.
Rūc un kuļ jau piekto gadu

Rūc un kuļ jau piekto gadu

2019. gada 11. septembrī, 04:00
Ja rīkotāji pareizi rēķina, šis bija piektais rudens, kad Jautrajā mašīntalkā Padurē pie klēts darbā tiek laista kuļmašīna "Imanta".
Kultūras mantojuma dienas

Kultūras mantojuma dienas

2019. gada 11. septembrī, 00:00
13. līdz 15. septembrī Kuldīgas novadā notiks Eiropas kultūras mantojuma dienu pasākumi. Lai izceltu un apbrīnotu restauratoru paveikto, šogad šo dienu tēma ir restaurācija.
Muzicē temperamentīgie spāņi

Muzicē temperamentīgie spāņi

2019. gada 9. septembrī, 02:00
Straujus spāņu ritmus un dienvidniecisku temperamentu Kuldīgas klausītājiem bija iespēja izjust kultūras centrā, kur koncertēja Spānijas Operacionālo kaujas nodrošinājuma spēku orķestra ansamblis.
Izstāde, kurā "kronenbergoties"

Izstāde, kurā "kronenbergoties"

2019. gada 9. septembrī, 00:00
Kuldīgas novada muzejā durvis vērusi izstāde "Zīmē un rīmē". Tā izveidota mākslinieka un rakstnieka Alberta Kronenberga 130. jubilejā 2017. gadā un visu šo laiku ceļo. Šis autors uzrakstījis un ilustrējis septiņas bērnu grāmatas. Izstādē izmantotas trīs: "Mazais ganiņš", "Zelta laiki" un "Sprunguļmuižā gadatirgus". Vecāka paaudze vēl tagad atceras A.Kronenberga tekstus un bildes no bērnības laikiem.
Dzejas diena Kuldīgas mūzikas skolā

Dzejas diena Kuldīgas mūzikas skolā

2019. gada 5. septembrī, 16:47
11. septembrī 16.00 E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolā viesosies dzejnieks Andris Vērdiņš. Koncertā tiks lasīta dzeja, tiks izdziedātas dziesmas ar A.Vērdiņa tekstu, muzicēs mūzikas skolas audzēkņi un meiteņu koris "Cantus".
Entuziastu dullums

Entuziastu dullums

2019. gada 4. septembrī, 00:00
Vietējo kultūrvidi lielākoties uztur pašvaldību un valsts finansēti bibliotekāri, kultūras namu un muzeju darbinieki, amatieru un profesionālu mākslas kolektīvu dalībnieki. Arī lielākā daļa nozares infrastruktūras atrodas publiskā sektora pārziņā. Kopš 2012. gada Latvijā aizsākusies kultūras vēstnieku kustība. Tie ir citu nozaru profesionāļi, kuri vietējās sabiedrības interesēs tērē entuziasmu, laiku un personīgus līdzekļus. Kultūras vēstnieku darbi rāda, ka dažviet kultūras telpa un sabiedriskā dzīve būtu krietni pliekanāka bez viņu intelektuālā un finansiālā ieguldījuma. Jūlija izskaņā Kurzemes un Zemgales pierobežā, Smārdes pagastā, notika kultūras vēstnieku kārtējās mācības.
Visa vasara vienos seriālos

Visa vasara vienos seriālos

2019. gada 3. septembrī, 00:00
Lai arī varētu šķist, ka aktieri vasarā bauda atvaļinājumu, tā gluži nav. Uzrunājām vairākus, kas paspējuši nofilmēties neparastos kinoprojektos gan pie latviešu, gan ārvalstu režisoriem, gan tepat Latvijā, gan tālu prom.
Skrundas senioriem interesanti notikumi

Skrundas senioriem interesanti notikumi

2019. gada 2. septembrī, 04:00
Skrundas novada senioriem augusta otrā puse bijusi interesantiem iespaidiem bagāta. Jau ceturto reizi notika senioru dārza svētki. Tie kļuvuši par tradīciju, kas aizsākta Skrundas pilsētas 20. jubilejas gadā, un pulcē kuplu skaitu senioru.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi