Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 27. martā
  • Skrundā un Kuldīgā piemin politiski represētos.
  • Turlavas lielā problēma: ceļi.
  • Vai Kuldīgā būt biljarda klubam?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 36
Drukātās avīzes e-versija Nr. 36 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Dejotāji – viena traka tauta

Dejotāji – viena traka tauta

2019. gada 13. februārī, 01:00
„Ja vienreiz esi dejojis uz skatuves, bez tā vairs nevar. Pēc tam neatņemama ir balle, kurā var izdejoties vēl vairāk, tāpēc arī uz to obligāti paliksim,” tā Kuldīgas deju apriņķa kolektīvu koncertā Skrundā atzīst Katrīna Bruže no vidējās paaudzes kolektīva "Snēpele".
Vizuālās rotaļas kods

Vizuālās rotaļas kods

2019. gada 8. februārī, 00:00
Nekad īsti nav dzīvojuši kopā, taču visu mūžu sadarbojušies. Tie ir tēvs un dēls. Rakstnieks un mākslinieks. Jaunākais Vika un Raida Kalniņa kopdarbs ir izstāde “Atpakaļ uz konstrukcijas laiku” Liepājā. Kas tas tāds par laiku? Raidam, kurš par dubultizstādi saka, ka Viku iesaiņojis savā izpratnes noformējumā, konstrukcijas laiks ir bērnība, kad aizsākās tēva un dēla sarakste, kuras augļi tagad aplūkojami zīmējumos, skulptūrās un instalācijās blakus literāru darbu fragmentiem un vēstulēm.
Pielikumā Radošā Kuldīga

Pielikumā Radošā Kuldīga

2019. gada 7. februārī, 16:08
Tajā lasiet:
Katrs ar saviem putniem

Katrs ar saviem putniem

2019. gada 7. februārī, 00:00
Tautas tēlotājmākslas studijai “Kuldīgas palete” šis ir jau 50. pastāvēšanas gads. Pusgadsimts tiks svinēts ar vairākām izstādēm, bet lielais pasākums būšot rudens pusē. Studijas vadītāja Iveta Brence ir pārliecināta, ka šis brīdis “Paletei” ir ļoti ražīgs un tas jāizmanto, tādēļ būs arī citas izstādes, piemēram, aprīlī – “Katrs ar saviem putniem”. “Mēs jau te arī esam katrs ar saviem putniem,” ir pārliecināti studijas dalībnieki.
„Vai nav kāda lieka biļetīte?”

„Vai nav kāda lieka biļetīte?”1

2019. gada 6. februārī, 08:00
Aizvadītās sestdienas vakarā tāds jautājums gluži kā pie slavenām koncertzālēm vairākkārt bija dzirdams Kuldīgas kultūras centrā, kur ar vērienīgu koncertu, skaļiem aplausiem un sirsnīgiem sveicieniem tika svinēta Tautas deju ansambļa "Venta" 55. gadskārta.
Maza un tāla

Maza un tāla

2019. gada 6. februārī, 00:00
Redz, cik neparasti sanācis ar Saldus novada Rubas pagasta Līkupēnu bibliotēku – vienas afišas dēļ tāda viļņošanās! Šī afiša aicina 2. februārī 18.00 apmeklēt bibliotēku, kur notiks Vidzemes biedrības “Drustu acs” rīkots dzejas un mūzikas vakars. Līkupēnos ieradīsies pasākuma idejas autora Klāva Kalnača grupa “Nielslens lielsliens” un dzejniece Madara Gruntmane no Liepājas.
Skrundā atver kriminālromānu

Skrundā atver kriminālromānu3

2019. gada 1. februārī, 04:00
Sirsnīgā atmosfērā un sarunās par mūsdienu latviešu literatūru un grāmatniecību Skrundas kultūras namā tika atvērta skrundenieces Vitas Eglītes grāmata "Trīsreiz nogalināts", ko izdevis apgāds "Jumava".
Ar maskām un jautrām dejām

Ar maskām un jautrām dejām

2019. gada 1. februārī, 02:00
Ballē jaunā gada noskaņās Kuldīgas klubā "Poligons" sapulcējušies ap 180 senioru no plašas apkārtnes.
Kas kultūrā Kurzemē

Kas kultūrā Kurzemē

2019. gada 1. februārī, 00:00
Februāra pasākumu kalendārs pielikumā "3K - kas kultūrā Kurzemē", ko atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.
Kā "Suitu dūdeniekiem" Polijā gāja

Kā "Suitu dūdeniekiem" Polijā gāja

2019. gada 28. janvārī, 00:00
Alsungas folkloras kopa "Suitu dūdenieki" tikko atgriezusies no XIX Starptautiskā dūdenieku – Ziemassvētku korāļu izpildītāju – festivāla Polijā.
Ar bungu vālītēm seko sapnim

Ar bungu vālītēm seko sapnim

2019. gada 25. janvārī, 03:00
„Skolas laikā nebija naudas, lai bungas nopirktu. Situ pa malkas klučiem, ar pildspalvu pa galdu,” saka bundzinieks Vilnis Ābols no Kuldīgas. Pēdējā laikā viņš feisbukā pievērsis sev uzmanību ar populāru dziesmu kaverversijām, ar dalību pasākumos un citām muzikālām izpausmēm.
Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva pasniegta

Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva pasniegta

2019. gada 18. janvārī, 18:31
Šodien, 18. janvārī, Kuldīgas jauniešu mājā svinīgā pasākumā tika sveikti aizvadītā gada labākie uzņēmēji un amatnieki Kuldīgas novadā.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Spēļu zāles Kuldīgā
ir pietiekamā daudzumā
vajadzīgas vēl
nodara ļaunumu
ir nekaitīgas
Kurzemnieks Horoskopi