Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 23. janvārī
  • Kas jauns Nīkrācē.
  • LU Kuldīgas filiāles izlaidums.
  • Vīru volejbola treneri.
  • Vai satiksmes drošību uzlabo kampaņas?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Labi jūtas, kad glezno

Labi jūtas, kad glezno

2018. gada 21. decembrī, 01:00
„Izstādei vajadzēja būt tad, kad man bija 25. Ir aizsteidzies laiks… Ikdienas darbi nekad nav padarāmi, bet to dēļ pietrūkst laika sirdspriekam,” saka padurniece Dagnija Dīriņa, kuras gleznu izstāde „Latvija” Kuldīgas bibliotēkā apskatāma līdz gada beigām.
Muzejā sācies "Ziedputenis"

Muzejā sācies "Ziedputenis"

2018. gada 19. decembrī, 01:00
Ziedi – no pirmajām māllēpēm un sniegpulksteņiem līdz pat leduspuķēm – uzplaukuši Kuldīgas novada muzejā, kur līdz janvāra vidum skatāmi Tautas tēlotājmākslas studijas "Kuldīgas palete" darbi.
Māksla, bokss un dzīves vērošana

Māksla, bokss un dzīves vērošana

2018. gada 17. decembrī, 00:00
„Ja liktos, ka varu izdarīt citādāk, varbūt tā darītu, bet šķiet, ka vienīgais veids, kā no sevis dabūt ārā to, kas sēž iekšā, ir gleznot. Tad jāglezno – citādi nevar,” tā saka kuldīdzniece, māksliniece Anna Pabērza.
Viss izjūtu spektrs

Viss izjūtu spektrs2

2018. gada 14. decembrī, 07:00
Saruna ar kādreizējo kuldīdznieci, tagad Rīgā dzīvojošo mūziķi Eviju Vēberi par nesen izdoto soloalbumu „Sirdsbūt”, par dzīvi mūzikā un iecerēm. Arī par Imanta Kalniņa dziesmas „Svētku diena” izpildījumu koncertā „Mīlestības vārdā 18+”, kas teju vai polarizēja kā klausītāju, tā mūziķu viedokļus. Vairāk 14. decembra pielikumā „Radošā Kuldīga”.
Mārtiņš Brauns ciemojas Snēpelē

Mārtiņš Brauns ciemojas Snēpelē

2018. gada 14. decembrī, 05:00
„Man ļoti patīk spēlēt mazā publikā. Neciešu, pat ienīstu uzstāties arēnā „Rīga”. Tie nav cilvēki – tā ir gaļa, kas tur sanākusi. Atnākuši čupoties, „aliņu” dzert, varbūt atrast mīļākos, starp citu, arī mūziku paklausīties. Ja spēlēju 50 cilvēkiem, varu būt kontaktā ar katru, turklāt enerģiju saņemt atpakaļ,” atzīst komponists Mārtiņš Brauns, kurš kopā ar dziedātāju Ievu Sutugovu uzstājās arī Snepelē. Intervija ar abiem 14. decembra pielikumā „Radošā Kuldīga”.
Fotogrāfa gads

Fotogrāfa gads

2018. gada 14. decembrī, 03:00
„Esmu darba zirgs – fotogrāfijas druvā aru savu lauciņu, un neatliek laika skatīties ne pa labi, ne pa kreisi,” uzrunājot amata brāļus Kurzemes fotodienās Kuldīgā, atzinās laikraksta „Diena” fotogrāfs Ilmārs Znotiņš. 14. decembra pielikumā „Radošā Kuldīga” fotostāstos viņš atklāj, kā pagājis šis gads.
Izšuvumi krāšņā fotoalbumā

Izšuvumi krāšņā fotoalbumā

2018. gada 14. decembrī, 02:00
Par Lūciju Zahari, Latvijā pazīstamo Kuldīgas rokdarbnieci un daudzu izšuvēju skolotāju, klajā nākusi grāmata – mazmeitas Signes Štromanes diplomdarbs, beidzot grafikas dizaina studijas Latvijas Universitātē. Vairāk 14. decembra pielikumā „Radošā Kuldīga”.
„„X faktors” ir tikai sākums”

„„X faktors” ir tikai sākums”

2018. gada 14. decembrī, 01:00
Par dalību jauno dziedātāju šovā „X faktors”, mūziku un mākslu 14. decembra pielikumā „Radošā Kuldīga” stāsta kuldīdzniece, viena no grupas „Radio trio” solistēm Madara Dzintara-Pluša.
Dzied par gaismu

Dzied par gaismu

2018. gada 12. decembrī, 06:00
Pēc Kuldīgas folkloras kopas "Kūrava" ierosmes līdz pat vasaras saulgriežiem visi, kuri grib kopt novada tradīcijas, reizi mēnesī gaidīti Mākslas namā uz kopdziedāšanu.
Raņķos vakars sveču gaismā

Raņķos vakars sveču gaismā

2018. gada 10. decembrī, 17:55
Raņķu kultūras namā muzikālajā vakarā "Pirms iededz sveci egles zarā" viesojās Saldus dziedātājas Dina Zariņa un Dace Tapiņa.
Virtuālā tūrisma izstādē – arī Kuldīga

Virtuālā tūrisma izstādē – arī Kuldīga

2018. gada 10. decembrī, 03:00
Kuldīga kā viens no Eiropas izcilākajiem tūrisma galamērķiem (EDEN) un vienīgā dalībniece no Latvijas iekļauta Eiropas Savienības un Ķīnas virtuālajā tūrisma gadatirgū.
Latvijas sajūta bez karmīnsarkanā

Latvijas sajūta bez karmīnsarkanā

2018. gada 9. decembrī, 00:00
Radošo biedrību ""Ciparnīca" Tals’ keramik’" keramiķi Diana Dzelme un Nauris Galviņš nodibināja 2006. gadā. “Esam piemērs tam, ka var bez parādiem, kredītsaistībām, ziedojumiem vai cita atbalsta izveidot kaut ko līdzīgu uzņēmumam,” atskatoties uz padarīto, viņi saka.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi