Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 21. novembrī
  • Latvijas 100 gadu svinības novados.
  • Migrēna: kā ar to sadzīvot.
  • Īvandē sumina savējos.
  • Kāpēc restaurācijas centrs tik dārgs?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 131
Drukātās avīzes e-versija Nr. 131 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Dizaina filmu festivāls Kuldīgā

Dizaina filmu festivāls Kuldīgā

2017. gada 2. jūnijā, 18:50
2. un 3. jūnijā jau piekto reizi Kuldīgā notiek dizaina filmu festivāls. Programma tiks rādīta Kuldīgas Mākslinieku rezidences ierīkotajā kinozālē Pils ielā 2 (seansi ir par maksu), bet brīvdabas seansi bez maksas norisināsies brīvdabas kinoteātrī Pilsētas dārzā.
Šoreiz – "Emīlija mežā"

Šoreiz – "Emīlija mežā"

2017. gada 26. maijā, 00:00
Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas (KMHZV) alternatīvās modes skate Emīlijas un kalendārā neminēto vārdu dienā šogad notika ar devīzi "Emīlija mežā".
Vieta radošumam un garīgumam

Vieta radošumam un garīgumam

2017. gada 24. maijā, 05:00
„Mācīt cilvēkiem garamantas ir liela lieta. Darīt to privāti ir sevišķa uzdrīkstēšanās un varēšana,” tā mākslas un radošuma telpas "M22" atklāšanā Kuldīgā sacīja gaišās, ar labu auru apveltītās un interesantās ēkas arhitekts Andris Kronbergs.
Ko stāsta muižas

Ko stāsta muižas

2017. gada 22. maijā, 04:00
Kuldīgas bibliotēkā līdz 25. maijam apskatāma Eiropas Parlamenta deputāta Arta Pabrika veidota izstāde, kurā 15 Latvijas, tostarp Kuldīgas un Skrundas novada, muižu liktenis atainots fotogrāfijās, ko viņam atsūtījuši vēsturisko namu īpašnieki.
Rotaļas ar laiku dzīvajā muzejā

Rotaļas ar laiku dzīvajā muzejā

2017. gada 21. maijā, 13:45
Muzeju naktī bija iespēja izbaudīt laika tēmu, ielūkoties aiz tumsas priekškara un novērtēt pilsētu un tās izdomas bagātos ļaudis pie Kuldīgas novada muzeja, Rātslaukumā, 1905. gada parkā un citur.
Kopīga izstāde Kuldīgā

Kopīga izstāde Kuldīgā

2017. gada 19. maijā, 01:00
Līdz 21. maijam Kuldīgas Mākslas nama 3. stāvā skatāma Kabiles bērnu un jauniešu, kā arī mazo kuldīdznieku darbu izstāde "Dabas meistardarbnīca", kurā dažādos materiālos un tehnikā atveidoti ziedi, putni, dzīvnieki.
Bagātība uz skatuves

Bagātība uz skatuves

2017. gada 17. maijā, 06:00
„Par rezultātu noteikti nav jākaunas,” tā pēc Kuldīgas kultūras centra (KKC) jauniešu teātra "Focus" jubilejas izrādes "Pēdējā barjera" atzina radošais kolektīvs.
Orķestrī labākā – kontrabasu grupa

Orķestrī labākā – kontrabasu grupa

2017. gada 3. maijā, 10:00
Bijušais skrundenieks Guntis Kolerts atzīstas – Liepājas simfoniskajā orķestrī sākumā pieņemts avansā, bet nu viņš kļuvis par kontrabasu grupas koncertmeistaru un mērķtiecīgu mūziķi.
Visur tiecos pēc pilnības

Visur tiecos pēc pilnības

2017. gada 3. maijā, 07:00
Skrundas svētkos pēc pirmās darba sezonas savu veikumu rādīs rudenī atvērtā mākslas studija. Par dzīvi un radošumu saruna ar tās vadītāju Daci Kudori.
Izskanējis pirmais festivāls "Soli Deo Gloria"

Izskanējis pirmais festivāls "Soli Deo Gloria"

2017. gada 28. aprīlī, 02:00
„Esam ļoti gandarīti – ieguldīts milzīgs darbs. Izvērtēsim to un domāsim par turpmāko,” tā Kuldīgas pirmo starptautisko bērnu un jauniešu garīgās mūzikas festivālu "Soli Deo Gloria" raksturoja bērnu un jauniešu centra (BJC) direktore Inese Astaševska.
Tēva sēta: skaista un dziesmota

Tēva sēta: skaista un dziesmota

2017. gada 28. aprīlī, 00:00
Kuldīgas kultūras centrā aizvadīts Viduskursas, Austrumkursas un Ziemeļkurzemes bērnu folkloras kopu sarīkojums "Zinu, zinu tēva sētu", un no mūspuses kolektīviem 1. pakāpes vērtējumu ieguvuši Alsungas "Suitiņi" un Basu Krētainie suiti.
Astoņiem kolektīviem augstākā pakāpe

Astoņiem kolektīviem augstākā pakāpe

2017. gada 26. aprīlī, 08:00
„Tik augstu rezultātu deju skatē Kuldīgā vēl nav bijis. Astoņiem kolektīviem piešķirta augstākā pakāpe, un "Bandava" saņēma 59,5 punktus no 60,” tā sasniegumus raksturo Kuldīgas novada pašvaldības kultūras nodaļas vadītāja Dace Reinkopa.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi