Aizvērt
"Meždzirnas" maļ vienpadsmito gadu

"Meždzirnas" maļ vienpadsmito gadu

Ne gluži miljons tauriņu bija salidojuši uz Kabiles vidējās paaudzes deju kolektīva "Meždzirnas" desmitās jubilejas koncertu "Krūtīs ziedu tauriņu miljons" saieta namā, bet savs pusotrs tūkstotis gan – atzinās kultūras dzīves organizētāja Anda Ķieģele, kura, nežēlojot brīvo laiku, paspējusi izveidot krāšņu skatuvi.
2019. gada 20. maijā, 00:00
Nākamajā numurā pirmdien, 20. maijā
  • KKP: apmeklētājiem pieejamāk.
  • Liepājas ielas 25. nama stāsts.
  • EP deputāta kandidāts Andis Kudors (JKP).
  • Kā Anglijā klājas Ingai Sproģei.
  • Kādi būs reģionālie centri.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 55
Drukātās avīzes e-versija Nr. 55 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Iedot mirkli laimes

Iedot mirkli laimes

2019. gada 8. aprīlī, 18:52
„Līmenis aug. Tas ir tik augsts, ka uz lielkoncertu Rīgā paņemsim vairāk priekšnesumu, nekā bijām domājuši,” tā pēc 23. Integratīvā mākslas festivāla "Nāc līdzās!" Kurzemes koncerta Kuldīgā atzina tā direktore Sarma Freiberga.
Trūkst laika, bet ir sirdsmiers

Trūkst laika, bet ir sirdsmiers

2019. gada 5. aprīlī, 07:00
„Mūsdienās izpratne tāda: viens čalis spēlē sintezatoru, un tas ir šlāgeris. Mēs spēlējam „dzīvos” instrumentus un esam tajā pašā žanrā. Bet ir atšķirība,” saka Kuldīgas grupas „Rumbas kvartets” solists Artis Šimpermanis. Saruna 5. aprīļa pielikumā „Radošā Kuldīga”.
Ielūkoties aizkadrā

Ielūkoties aizkadrā

2019. gada 5. aprīlī, 05:00
„Pirmkārt, atsevišķās ainās ir kaskadieri, otrkārt, ja filmē kauju purvā, tērps ir slapjš. Nākamajā dienā tiek filmēts kaujas sākums, kad bruņām jābūt sausām. Tā mēs jūs mānām, jo kino nekas netiek uzņemts secīgi. Vienīgi kaujas centāmies tā filmēt, jo laistīšanās ar asinīm ir traka,” stāstot kuldīdzniekiem, kā tapa filma „Nameja gredzens” un tā krāšņie tērpi, atzina producente Aija Ansone. Vairāk 5. aprīļa pielikumā „Radošā Kuldīga”.
Ar misijas izjūtu

Ar misijas izjūtu

2019. gada 5. aprīlī, 01:00
„Atgriežoties Latvijā man šķiet svarīgas divas lietas: darīt, cik spēju, lai pilnveidotu popmūzikas un izglītības kvalitāti. Iespējams, savas dzīves laikā es nevarēšu cerēto sasniegt, bet jādara tik un tā,” saka kādreizējais padurnieks, džeza pianists, komponists un Cēsu mūzikas skolas pedagogs Toms Mikāls.
Rīt iznāk pielikums „Radošā Kuldīga”

Rīt iznāk pielikums „Radošā Kuldīga”

2019. gada 4. aprīlī, 16:30
Tajā lasiet: grāmata par leģendāro „Mikrofonu”; Kuldīgas saksofonistu ansamblis; „Dziesmu ziedi” Jānim Dūmiņam; tērpi filmai „Nameja gredzens”; „Rumbas kvarteta” solists Artis Šimpermanis; džeza pianists Toms Mikāls u.c.
Vienā izrādē – seši kolektīvi

Vienā izrādē – seši kolektīvi

2019. gada 3. aprīlī, 00:00
Sestajos Skrundas novada Teātra svētkos Nīkrāces atpūtas centrā pieci Skrundas novada kolektīvi un Vaiņodes amatierteātris uz skatuves kopā parādījuši komēdiju "Patiesība par trīs sivēniem un vilku".
Pirmais "Kuldīgas erudīts" – azartiski

Pirmais "Kuldīgas erudīts" – azartiski1

2019. gada 25. martā, 08:00
Aizrautīgā, pozitīvā gaisotnē aizvadīts biedrības "Kursas raksti" pirmoreiz rīkotais prāta spēļu vakars "Kuldīgas erudīts", un tajā uzvarējusi tūrisma un orientēšanas kluba "Taka" komanda: Janeta Turka, Līga Virbule, Artūrs Ķeris, Jānis Turks un Pēteris Īvāns.
Pagaidām augstākais Latvijā

Pagaidām augstākais Latvijā

2019. gada 25. martā, 02:00
Kuldīgas kultūras centra ansamblis "Karameles" Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa 1. kārtā Kurzemē ieguvis tik labu novērtējumu, ka pašlaik valstī tas ir visaugstākais.
"Oranžās brīvdienas" ver "Debesis vaļā"

"Oranžās brīvdienas" ver "Debesis vaļā"

2019. gada 18. martā, 04:00
Grupa "Oranžās brīvdienas" publicējusi jaunāko dziesmu "Debesis vaļā". Tas ir viens no pirmajiem vēstnešiem, kas liecina par darbu pie kārtējā studijas albuma.
Sadzied ar klarnešu kori

Sadzied ar klarnešu kori

2019. gada 13. martā, 06:00
Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes klarnešu koris "Melnie koki" kopā ar Skrundas kultūras nama sieviešu kori "Sonante" nupat uzstājies Jaunmuižas pamatskolā, bet vēl šis neparastais skanējums būs dzirdams "Sonantes" 60. jubilejā 13. aprīlī Skrundā.
Draudzības vakars dancotājiem

Draudzības vakars dancotājiem

2019. gada 13. martā, 01:00
Teju divsimt dejotāju soļi koncertā "Sadancosim Kuldīgā" piektdien piedimdināja jauniešu māju.
Izkrāsojam skaņas – izspēlējam krāsas!

Izkrāsojam skaņas – izspēlējam krāsas!

2019. gada 11. martā, 02:00
Ar tādu nosaukumu tikko izskanējusi koncertizstāde, kurā skaņās un krāsās sadarbojušās Kuldīgas mūzikas skola un Mākslas un humanitāro zinību vidusskola.