Aizvērt
Vecākas ziņas
Nodod pieredzi jaunajiem čellistiem

Nodod pieredzi jaunajiem čellistiem

2019. gada 24. jūlijā, 08:00
Trešdien 18.30 un sestdien, 27. jūlijā, 16.00 Kuldīgas mūzikas skolā uz koncertiem ielūdz topošie talanti no Starptautiskās čellistu vasaras skolas.
Fotoskolā – ar citām acīm

Fotoskolā – ar citām acīm

2019. gada 22. jūlijā, 10:00
„Tas ir kā atvērt acis jaunai pasaulei un saprast, vai tas man domāts vai arī ne,” tā saka Sindija Rudzika, kura nupat beigusi fotoskolu, kas darbojas Kuldīgas Jauno talantu skolā. Fotoklubā Divas upes vecajā rātsnamā ir atklāta izstāde.
Kafijas dziesmas

Kafijas dziesmas

2019. gada 20. jūlijā, 14:09
Sestdien pie Māras dīķa ar pirmatskaņojumu uz skatuves kāpa kamerkoris "Rāte" un instrumentālā grupa.
Festivāla "Dzīres Kuldīgā" viesu oficiālā pieņemšana

Festivāla "Dzīres Kuldīgā" viesu oficiālā pieņemšana1

2019. gada 19. jūlijā, 23:48
Pieņemšana notika Kuldīgas Mākslinieku rezidences galerijā.
Dzintars – simbolizē latvietību un var būt moderns

Dzintars – simbolizē latvietību un var būt moderns

2019. gada 19. jūlijā, 14:00
Saules akmens dzintars, kas no priežu sveķiem veidojies pirms miljoniem gadu, ar saulaino krāsu gammu un dziednieciskajām īpašībām cilvēku sirdis iekarojis jau sirmā senatnē. Atšķirībā no daudziem citiem dārgakmeņiem tas atzīts par vienu no vērtīgākajiem pasaules minerāliem.
Kulturālo kartupeļu ziedonī

Kulturālo kartupeļu ziedonī

2019. gada 17. jūlijā, 08:00
Imanta Ziedoņa muzeja filiāle – kulturālais kartupeļu lauks Kuldīgas Pārventā – ir pilnos ziedos un klausās kartupeļu radio. Bumbuļiem, kas te vieno I.Ziedoņa "Kurzemīti" un hercogu Jēkabu, bija veltīta izzinoši izklaidējoša diena ar darbnīcām, lekcijām un brīvdabas koncertu "Kartupeļu ziedonis"..
Visa pasaule uz skatuves Kuldīgā

Visa pasaule uz skatuves Kuldīgā

2019. gada 15. jūlijā, 11:44
IX starptautiskā tautas deju festivāla Sudmaliņas novadu dienā uz Pilsētas dārza skatuves Kuldīgā kāpa gan pašmāju Venta un Vektors no Rīgas, gan kolektīvi no Serbijas, Bulgārijas, Čīles, Indijas un Krievijas.
Tepat netālu – ciemos pie žemaišiem

Tepat netālu – ciemos pie žemaišiem

2019. gada 15. jūlijā, 00:12
Kaut Žemaitijā būts ne reizi vien, tomēr skatāmā aizvien gana. Un šoreiz kopā ar ceļabiedriem devāmies lūkot, kas notiek nacionālajā parkā pie Plateļu ezera, Pluņģē apskatījām t.s. Lietuvas Versaļu un tieši svētku reizē nonācām katoļiem īpašajā ciemā Žemaišu Kalvarijā. Var teikt, ka bijām pavisam tuvējās ārzemēs, jo tālākā vieta ir apmēram kā Rīga no Kuldīgas.
Ar laikmetīgu skatienu

Ar laikmetīgu skatienu

2019. gada 12. jūlijā, 04:00
Kuldīgas mākslinieku rezidencē Pils ielā 2 atklātas uzreiz divas interesantas izstādes: "Leipcigas pleijliste" sniedz ieskatu Leipcigā dzīvojošo un strādājošo autoru daiļradē, bet "Viesmīlība" ir Latvijas Mākslas akadēmijas topošo kuratoru vasaras skolas veikums.
Trīs personālizstādes vienuviet

Trīs personālizstādes vienuviet

2019. gada 12. jūlijā, 02:00
Līvijas Rezevskas izstāžu zālē Kuldīgā šonedēļ durvis vērušas trīs izstādes, kuru autori ir Muzikantu ģimene: tēlnieki un gleznotāji Ieva, Tālivaldis un viņu dēls, topošais mākslinieks Emīls Kristiāns.
Gaidāmi dažādi pārsteigumi

Gaidāmi dažādi pārsteigumi7

2019. gada 8. jūlijā, 11:57
Pirmdien Kuldīgas novada pašvaldībā par nākamās nedēļas nogales "Kuldīgas dzīru" svarīgākajiem jauninājumiem stāstīja gandrīz visi svētku rīkotāji.
Četras interesantas izstādes

Četras interesantas izstādes

2019. gada 8. jūlijā, 08:00
Kuldīgā pagājušās nedēļas nogalē atklātas četras mākslas izstādes, kurās skatītājiem tiek piedāvātas gan klasiskas vērtības, gan laikmetīgās mākslas paraugi.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi