Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 23. janvārī
  • Kas jauns Nīkrācē.
  • LU Kuldīgas filiāles izlaidums.
  • Vīru volejbola treneri.
  • Vai satiksmes drošību uzlabo kampaņas?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Akmeņu šķembas no pirts vietas

Akmeņu šķembas no pirts vietas

2018. gada 8. decembrī, 00:00
Sirmais žurnālists un rakstnieks Vitālijs Sanders bija gandarīts, noskatoties Pāvilostas un Baltinavas amatierteātru kopīgo iestudējumu "Apsolītā zeme". Pārpildītajā Pāvilostas kultūras nama zālē viņš skatīja ne tikai paša sarakstītā darba "Dīvainā dzīve" skatuves versiju, bet arī savu vecāku un dzimtas dzīvesstāstu Sakas Grīņos. Bernhards un Konstance, izrādes galvenie varoņi, ir V.Sandera vecāki. “Teātri parādīja visu tieši tā, kā bija,” apgalvoja pāvilostnieki, kuri cēlušies no izceļojušajiem latgaliešiem, kas 30. gados veidoja savu kopienu Grīņos.
Alsungā trešā kultūras zīme

Alsungā trešā kultūras zīme

2018. gada 7. decembrī, 06:00
Etniskās kultūras centrs "Suiti" saņēmis zīmi "Latviskais mantojums". Alsungas novadā tā ir trešā vieta, kas tādu ieguvusi.
Starp dziesmām un valodu

Starp dziesmām un valodu

2018. gada 7. decembrī, 05:00
„Paskaties sev blakus, vai tur gadījumā nav viens foršs cilvēks, un vienreiz pasaki, ka viņš ir foršs, ” katram novēl mūziķis Kārlis Kazāks, kurš ar klausītājiem tikās Kuldīgas novada muzeja salonvakarā.
Trīs jubilejas reizē

Trīs jubilejas reizē

2018. gada 7. decembrī, 02:00
Pilni līksmes un dzīvesprieka Kuldīgas pensionāru apvienības "Rumbiņa" biedri 30. novembrī svinēja teātra pulciņa, līnijdejotāju un sadziedāšanās kopas 15 darbības gadus.
Arhitektūra nes laikmeta vārdu

Arhitektūra nes laikmeta vārdu

2018. gada 7. decembrī, 00:00
Ļaujos neizzinātajam – šomēnes mans kultūras ceļojums sākas Saldus mākslas skolas interešu izglītības pulciņā "Arhitektūra".
Stāsts un mūzika Laidu muižā

Stāsts un mūzika Laidu muižā

2018. gada 1. decembrī, 10:56
30. novembrī Laidu muižā notika pirmais pasākums ciklā “Stāsts un mūzika Kuldīgas novada pilīs un muižās”.
Kas kultūrā Kurzemē

Kas kultūrā Kurzemē

2018. gada 1. decembrī, 00:00
Decembra pasākumu kalendārs pielikumā "3K - kas kultūrā Kurzemē", ko atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.
Iedziedātas Sibīrijas dziesmas

Iedziedātas Sibīrijas dziesmas

2018. gada 26. novembrī, 00:00
13. novembrī Kazdangā, bet 14. novembrī Alsungā svinīgi ieskandināti kompaktdiska "Ne labprāt es tālu gāju" iznākšana. Tajā apkopotas 16 izsūtījumā Sibīrijā dziedātās dziesmas, ko no Krievijas pārvedis kazdandznieks Jānis Ķivelītis.
„Uz jubileju ar tingeltangeli? Nekad!”

„Uz jubileju ar tingeltangeli? Nekad!”

2018. gada 25. novembrī, 10:42
„Teātris Kuldīgā ir jau 107 gadus, bet manā vadībā – kopš 1988. gada 18. novembra,” saka režisore Dace Priede, kura Kuldīgas amatierteātra 30. jubilejā iestudējusi nopietnu lugu.
Kuldīgas novada muzejs – bez maksas

Kuldīgas novada muzejs – bez maksas

2018. gada 16. novembrī, 15:45
Turpmāk Kuldīgas novada muzeju jebkurš varēs apmeklēt bez maksas, un pirmā diena būs 18. novembris.
Vienotība telpā un laikā – Dziesmu svētki

Vienotība telpā un laikā – Dziesmu svētki

2018. gada 12. novembrī, 08:00
„Vēlējāmies Latvijai svētkos uzdāvināt kaut ko īpašu – mīļu, sirsnīgu un tautisku izstādi. Dziesmu svētki ir mūsu simbols, un daudziem citu valstu iedzīvotājiem latvieši asociējas tieši ar dziedāšanas un dejošanas tradīciju, krāšņiem tautastērpiem. Dziesmu svētki ir tā visa apvienojums,” saka izstādes "Vienoti dziesmā, dejā un sirdī" veidotāja, Kuldīgas novada muzeja krājuma un pētniecības nodaļas vadītāja Inna Rozentāle.
Tapusi filma par brāļiem Kaņukiem

Tapusi filma par brāļiem Kaņukiem

2018. gada 12. novembrī, 06:00
Jau 17. novembrī Rīgā un 9. decembrī Kuldīgā kinoekrānos rādīs dokumentālo filmu "Dāvids un Goliāts" par brāļiem Kristapu un Kristu Kaņukiem no Kuldīgas.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi