Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 23. janvārī
  • Kas jauns Nīkrācē.
  • LU Kuldīgas filiāles izlaidums.
  • Vīru volejbola treneri.
  • Vai satiksmes drošību uzlabo kampaņas?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Tiekas ar rakstnieku

Tiekas ar rakstnieku

2018. gada 12. novembrī, 04:00
Kabiles pagasta bibliotēkā pagājušajā nedēļā viesojās rakstnieks, kultūras žurnālists, Latvijas Rakstnieku savienības priekšsēdis Arno Jundze.
Ko iesākt ar vecu lietu?

Ko iesākt ar vecu lietu?

2018. gada 9. novembrī, 00:00
“Ieskaties, citādi nepamanīsi, ka tā ir neatkārtojama,” atbild namdaris galdnieks Gatis Pūpols no Saldus novada Jaunauces pagasta.
"Latvietis sākas no vieniem naktī!"

"Latvietis sākas no vieniem naktī!"

2018. gada 8. novembrī, 00:00
Grupa "Roja" šogad sasniegusi 20 gadu jubileju. Diez vai kļūdīšos, vērtējot, ka ir tā: saki "grupa "Roja"" un domā tās vadītāju un solistu Jāni Kalniņu! Ar viņu arī tikos uz sarunu par mūziku, Latvijas publiku un izaicinājumiem, ar kuriem mūziķiem jāsaskaras.
Kultūrā ar pilnu atdevi

Kultūrā ar pilnu atdevi

2018. gada 7. novembrī, 03:00
„Darba ritms bija spraigs, tādēļ atvaļinājumu ņēmu visu mēnesi, lai atpūstos un atgūtu radošumu. Fiziski šajā darbā nenogurst tik daudz, cik garīgi,” saka Gunta Matēviča, ilggadējā Alsungas kultūras nama vadītāja.
Kas ir teātris?

Kas ir teātris?

2018. gada 7. novembrī, 00:00
"Teātris ir visur" – apliecināja M.Čehova Rīgas krievu teātra vadošais aktieris Jakovs Rafalsons, kurš meistarklases dalībniekiem no Kuldīgas, Jelgavas, Maskavas un citurienes atklāja, kā aktiermākslas knifiņus var izmantot ikdienā. Kopā ar J.Rafalsonu starptautiskajā skatuves mākslas festivālā "Teātris ir visur Kuldīgā" bija arī festivāla un M.Čehova teātra direktore un aktrise Dana Bjorka.
Kurzemes Gada balva fotogrāfijā

Kurzemes Gada balva fotogrāfijā

2018. gada 4. novembrī, 20:38
Pirmo Kurzemes fotodienu Gada balva fotogrāfijā aizceļoja uz Talsiem, bet arī kuldīdznieki nevar justies apdalīti.
Tādas tikšanās iedvesmo

Tādas tikšanās iedvesmo

2018. gada 2. novembrī, 04:00
Koncerti, kuros var ne tikai dziedāt, bet arī parunāties ar klausītājiem, ir tie mīļākie, jo var just cilvēku atvērtību un gaišumu, atzīst Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa-Egliena un Mārtiņš Egliens. 25. oktobrī ar viņiem varēja tikties Jaunmuižas pamatskolā.
Kas kultūrā Kurzemē

Kas kultūrā Kurzemē

2018. gada 2. novembrī, 00:00
Novembra pasākumu kalendārs pielikumā "3K - kas kultūrā Kurzemē", ko atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.
Kas kultūrā Kurzemē

Kas kultūrā Kurzemē

2018. gada 1. novembrī, 00:00
Oktobra pasākumu kalendārs pielikumā "3K - kas kultūrā Kurzemē", ko atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.
Lai dzīvo ballīte!

Lai dzīvo ballīte!

2018. gada 29. oktobrī, 03:00
Bērnu ballītes – arvien populārākas. Daudzi rīko pat vienu un divus gadus vecajiem. Tās vairāk gribas pašiem vecākiem. Kā aizraujošu ballīti sarīkot mūsdienu bērnam, kuram apkārt tik daudz iespaidu, 29. oktobra „Kurzemniekā” stāsta bērnu ballīšu rīkotāja Laila Meluškāne no Cēsīm un Kuldīgas „Brīnumzemes” saimniece Diāna Pantjušenkova.
 Leģendu nakts Pelčos un Padurē

Leģendu nakts Pelčos un Padurē

2018. gada 28. oktobrī, 17:13
Sestdien Pelču pilī apmeklētāji varēja izbaudīt patiesi spokainas izjūtas, taustoties tumsā, aplūkojot raganas un spokus. Savukārt Padures muižā šīgada tēma bija kolhoza laiks.
Karamelizētais skanējums novērtēts

Karamelizētais skanējums novērtēts

2018. gada 26. oktobrī, 02:00
Kuldīgas kultūras centra meiteņu ansamblis "Karameles" no konkursa "Šauļu kantāte" Lietuvā atgriezies ar uzvaru. Savukārt jauktais ansamblis "Trifeles" saņēmis sudraba balvu. Tā bijusi jauniešu pirmā uzstāšanās starptautiskā mērogā.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi