Aizvērt
Vecākas ziņas
Dūdu spēle suitos iet plašumā

Dūdu spēle suitos iet plašumā

2019. gada 7. jūlijā, 00:00
Ik pirmdienas pēcpusdienu Alsungas centrā pie kultūras nama vai arī tajā skan dūdu melodijas. Uz kārtējo mēģinājumu pulcējas folkloras kopas “Suitu dūdenieki” dalībnieki.
Vai kritika nogalina?

Vai kritika nogalina?

2019. gada 6. jūlijā, 00:00
Latvijas Mākslas akadēmijas diplomdarbu festivālam dots nosaukums “Svaiga gaļa kritikai”. No vienas puses, jauno mākslinieku drosmīgais pieteikums liek pasmaidīt, no otras – padomāt par to, kā ar mākslas kritiku ir Liepājā.
Latvijas dzimtu saietā – arī ķoniņi

Latvijas dzimtu saietā – arī ķoniņi

2019. gada 5. jūlijā, 06:00
47 dzimtu pārstāvji, arī turlavnieki – kuršu ķoniņu pēcteči Peniķi –, Rīgā, Viesturdārzā, piedalījušies Latvijas dzimtu saietā.
Dievišķā gaismā

Dievišķā gaismā1

2019. gada 5. jūlijā, 00:00
Vairāki kultūras notikumi šovasar Saldus puses dievnamos ieved arī daudzus neticīgos. Latvijas baznīcas labprāt pārtop par izstāžu galerijām, koncertu un kino zālēm, sarunu namiem. Tās neuzstāj uz reliģisku prizmu, tāpēc dievnamos piederīgi jūtas arī nesatricināmi ateisti.
Kurzemes Dziesmu svētkos arī mūsējie

Kurzemes Dziesmu svētkos arī mūsējie

2019. gada 3. jūlijā, 06:00
Kuldīgas kultūras centra kamerkoris "Rāte", jauktais koris "Ventava", sieviešu koris "Gaisma" un jauniešu koris "Lai top!" bija to 75 skaitā, kuri sestdien piedalījās Kurzemes Dziesmu svētkos Liepājā.
Divas dažādas grāmatas

Divas dažādas grāmatas

2019. gada 3. jūlijā, 04:00
Apgāds "Jumava" izdevis skrundenieces Vitas Eglītes otro detektīvromānu "Mēmais kliedziens", kurš tāpat kā iepriekšējais ("Trīsreiz nogalināts") parakstīts ar pseidonīmu Kārlis Kurzemnieks jeb autores vecātēva vārdu.
Kas kultūrā Kurzemē

Kas kultūrā Kurzemē

2019. gada 1. jūlijā, 00:00
Jūlija pasākumu kalendārs pielikumā "3K - kas kultūrā Kurzemē", ko atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.
Artis Šimpermanis: „Sirds gavilē!”

Artis Šimpermanis: „Sirds gavilē!”

2019. gada 19. jūnijā, 00:40
Aptaujā "Latvijas sirdsdziesma" kuldīdznieki ieguvuši divas godalgotas vietas – pirmā tika Artim Šimpermanim par solodziesmu "Strēlnieka vēstule meitenei" un trešajā vietā "Rumbas kvartets" ar "Dziesmiņu par mīlu".
Vasaras saulgrieži Jūrkalnes Ugunspļavā

Vasaras saulgrieži Jūrkalnes Ugunspļavā

2019. gada 19. jūnijā, 00:05
Desmito reizi gada garākajā dienā un īsākajā naktī Jūrkalnē svin košākos latviešu gadskārtu svētkus – vasaras saulgriežus.
Kuldīga tēva un dēla acīm

Kuldīga tēva un dēla acīm

2019. gada 17. jūnijā, 00:00
Līdz 14. jūlijam Kuldīgas novada muzejā apskatāma fotokluba "Divas upes" dalībnieku, tēva un dēla – Aivara un Indara Vētrāju – fotoizstāde "Mana Kuldīga". Tajā redzamas abu uzņemtās fotogrāfijas, kas ataino pilsētas ikdienu un vēsturiskā saplūšanu ar mūsdienām gan ierastā, gan mazliet citādā rakursā.
Mundra diena Turlavā

Mundra diena Turlavā

2019. gada 9. jūnijā, 21:15
Kuldīgas novada Turlavā, Dižgaiļu estrādē un parkā notika tradicionālās kultūras svētki “Mundra diena Turlavā”, kuros Kuldīgas novada amatiermākslas kolektīvi dziedāja, dejoja, rādīja amatnieku darinājumus.
Kuldīgas novada kolektīvu tautastērpu parāde

Kuldīgas novada kolektīvu tautastērpu parāde2

2019. gada 9. jūnijā, 15:52
Sestdien, 8. jūnijā, Turlavā tradicionālās kultūras svētkos “Mundra diena Turlavā” notika Kuldīgas novada kolektīvu skaistāko tautastērpu parāde. Tērpu demonstrācija ar komentāriem par kopīgo un atšķirīgo, detaļām un “odziņām”.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi