Aizvērt
Kuldīgas vasaras vitrāžas

Kuldīgas vasaras vitrāžas2

Tāds nosaukums dots šīgada skaistākajai nedēļai, kad parasti notika "Dzīres Kuldīgā". Nu no 13. līdz 19. jūlijam pilsētā būs krāsainu notikumu kopums "Kuldīgas vasaras vitrāžas": estrādē, pagalmos, Pilsētas dārzā, Liepājas ielā un Māras dīķī.
2020. gada 8. jūlijā, 18:59
Nākamajā numurā otrdien, 14. jūlijā
  • Personība: Vilnis Kalns.
  • Kāpēc Patrisha iemīlējusi Kuldīgu.
  • Kas notiek ar dīķi Snēpeles centrā.
  • Padurē auž un popularizē pagasta ļaudis.
  • “Novadu garša” vienkopus.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 54
Drukātās avīzes e-versija Nr. 54 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Adījumi ar pērlēm un seni raksti

Adījumi ar pērlēm un seni raksti

2020. gada 21. janvārī, 00:00
Ar pērlēm izadīti mauči, jostas, villaines, baznīcas tērpi un citi alsundznieces Daces Nastevičas rokdarbi izstādē "Ceļš tālāk" līdz februāra beigām apskatāmi Alsungas tūrisma informācijas un vēsturiskā mantojuma centrā.
Top izstāde drukātajam vārdam

Top izstāde drukātajam vārdam

2020. gada 17. janvārī, 16:17
No 26. janvāra Kuldīgas novada muzejā būs skatāma izstāde „Drukātais vārds. Kuldīgas preses vēsture”. Šogad „Kurzemniekam” un latviskajai presei Kuldīgā aprit 110 gadu. Gatavojoties svinībām, redakcijas kolektīvs nosprieda, ka ir īstais brīdis stāstīt par avīžniecību mūspusē. Muzeja speciālisti idejai atsaucās. Vairāk 17. janvāra „Kurzemniekā”.
Ar radošu pieeju

Ar radošu pieeju

2020. gada 14. janvārī, 06:00
Krāšņi, skanīgi un jautri aizritējis tradicionālais Skrundas novada pašdarbnieku vakars. Jau gadiem ar sezonā apgūtā repertuāra atrādīšanu skatītāju pilnajai zālei nepietiek – visiem uzdots mājasdarbs sagatavot dziesmu, izrādes epizodi vai citu improvizāciju, un šoreiz moto bija "Dzīve kā kino".
Nāk un dzied jau desmit gadu

Nāk un dzied jau desmit gadu

2020. gada 14. janvārī, 04:00
Ar kliņģeri, svecēm un, protams, skanīgām dziesmām nedēļas nogalē notika 10. konkurss Nāc un dziedi Turlavā. Pirmajā gadā uz skatuves kāpuši 14 dalībnieki ar desmit dziesmām, šogad – desmit konkursanti ar desmit dziesmām, vēl uzstājās iepriekšējo gadu uzvarētāji, kā arī viesi. Vairāk lasiet 14. janvāra "Kurzemniekā"!
Pateicības vārdi pagastu jauniešiem

Pateicības vārdi pagastu jauniešiem

2020. gada 14. janvārī, 00:00
Kuldīgas novada jauniešu Jaungada balle sarīkota Snēpeles muižā, un tajā arī teikts paldies brīvprātīgajiem jauniešu koordinatoriem.
“Mums brīnumam jāsakārto vietiņa”

“Mums brīnumam jāsakārto vietiņa”

2020. gada 5. janvārī, 00:00
Atraktīvais mūziķis Intars Busulis sasniedzis neskaitāmas muzikālās virsotnes un apceļojis lielu daļu pasaules, bet par vietu, kur domas raisās vislabāk, viņš sauc dzimto pilsētu – Talsus. Tiekamies, lai parunātu par dzīvi, sapņiem, cerībām un Ziemassvētku laiku, kas līdzi nes vērtīgas pārdomas…
Apkopo iemīļotas dziesmas

Apkopo iemīļotas dziesmas

2020. gada 3. janvārī, 12:30
Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" izdevis mūzikas albumu "Visu gaisu". Tajā 10 pazīstamas latviešu komponistu dziesmu aranžijas radītas par godu brīvdabas koncertam "Kartupeļu ziedonis", kas izskanēja šīgada jūlijā līdzās kulturālo kartupeļu laukam Kuldīgā.
Piedāvājumā noteicējs ir tirgus

Piedāvājumā noteicējs ir tirgus

2020. gada 3. janvārī, 11:56
Lai kā mums patiktu filozofēt par sajūtu dāvināšanu, taustāmas lietas no dāvanu loka netiks izslēgtas nekad. Praktiskas mantas, piemiņas veltes un suvenīri atrod pircēju gan mākslinieku darbnīcās un salonos, gan daudzajos gadatirgos. Mūsu dienās reti kurš var izdzīvot no plikas mākslas, labi zina amatnieki un mākslinieki, kuriem jāatrod kompromiss, lai negatavotu "grabuļus" un kabatas nebūtu tukšas.
Atgriežas bērnībā

Atgriežas bērnībā

2020. gada 3. janvārī, 06:00
Snēpeles pašdarbnieku balle par tēmu "Atgriezties bērnībā" izdevusies jautra un pavadīta dažādās atrakcijās.
Dāvana Ziemassvētkos

Dāvana Ziemassvētkos

2020. gada 3. janvārī, 02:00
„No viena maza konkursa kļuva par milzīgu projektu,” tā par Latvijas simtgadei veltīto konkursu "Mana un tava Latvija" saka Kuldīgas bērnu un jauniešu centra karjeras un audzināšanas darba speciāliste Līga Kovaļeva. Radošie darbi pirms Ziemassvētkiem tika uzdāvināti Kuldīgas slimnīcas ilgstošās sociālās aprūpes nodaļai un sociālās aprūpes centram "Venta".
Kas kultūrā Kurzemē

Kas kultūrā Kurzemē

2020. gada 1. janvārī, 00:00
Janvāra pasākumu kalendārs pielikumā "3K - kas kultūrā Kurzemē".
Invalīdu biedrībai – 30

Invalīdu biedrībai – 30

2019. gada 27. decembrī, 06:00
Kuldīgas rajona invalīdu biedrības Ziemassvētku pasākumā nosvinēta arī organizācijas 30 gadu pastāvēšana.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi