Aizvērt
Kuldīgas vasaras vitrāžas

Kuldīgas vasaras vitrāžas2

Tāds nosaukums dots šīgada skaistākajai nedēļai, kad parasti notika "Dzīres Kuldīgā". Nu no 13. līdz 19. jūlijam pilsētā būs krāsainu notikumu kopums "Kuldīgas vasaras vitrāžas": estrādē, pagalmos, Pilsētas dārzā, Liepājas ielā un Māras dīķī.
2020. gada 8. jūlijā, 18:59
Nākamajā numurā piektdien, 10. jūlijā
  • Mazais uzņēmējs un Covid-19. Kā klājas tagad?
  • Cīņa ar kaitēkļiem. Padomi.
  • Dominikāņu māsas Kuldīgā.
  • Kabiles jaunumi.
  • Diskutē par izglītības modernizāciju.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 53
Drukātās avīzes e-versija Nr. 53 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Rūķi ballējas Ēdoles pilī

Rūķi ballējas Ēdoles pilī

2019. gada 27. decembrī, 00:00
Konfekšu, miedziņa, niķu, stiķu un pat pati rūķu Feja Ēdoles pilī bija uzrīkojuši balli.
Ziemassvētkos sveic politiski represētos

Ziemassvētkos sveic politiski represētos

2019. gada 23. decembrī, 04:00
Uz ikgadējo Ziemassvētku pasākumu Kuldīgas novada domē sanāca tie ļaudis, kuri savulaik līdz mielēm izdzīvojuši izsūtījumā Sibīrijā pavadītos gadus un šausmas. Arī šoreiz bija aicināti 50 politiski represēto biedrības biedri.
Krāsās apstādināti mirkļi

Krāsās apstādināti mirkļi

2019. gada 23. decembrī, 02:00
„Aiz katra darba ir kāds stāsts,” tā Kuldīgas Mākslas namā atklāto zīda un lina gleznu izstādi raksturo tās autore Dzidra Eglīte.
Ne romāns, ne scenārijs – īsta dzīve

Ne romāns, ne scenārijs – īsta dzīve

2019. gada 16. decembrī, 08:00
Skrundā svinīgā gaisotnē atvērta Jāņa Blūma atmiņu grāmata "Pazudušā karavīra atmiņas". Tas ir skaudrs, patiess stāsts par to, ko piedzīvojis Rīgas puika, vien 17 gadu vecumā brīvprātīgi aizejot karā. Atklātas 2. pasaules kara šausmas, komunistu lēģeri un bijušā leģionāra dzīve padomijas gados. Vairāk 16. decembra "Kurzemniekā"!
Dīdžeji pierībina Padures muižu

Dīdžeji pierībina Padures muižu

2019. gada 16. decembrī, 03:00
Tradicionālajā konkursā „Kurzemes DJ”, kurā sākotnēji dīdžeji sacentās, mūziku atskaņojot no vinila platēm, šogad startēja seši dalībnieki, kuri palikuši uzticīgi deju mūzikas miksēšanas kultūrai, bet lieto elektroniskus plašu imitatorus. Visu pjedestālu aizņēma Kuldīgas pārstāvji: uzvaras laurus plūca Dee Key jeb Dainis Klints, otrais – Mr.Rough Boy jeb Armands Liepnieks, trešo vietu ieguva LB jeb Lauris Bērziņš. Vairāk 16. decembra „Kurzemniekā”.
Kuldīdzniekos ir liels potenciāls

Kuldīdzniekos ir liels potenciāls 1

2019. gada 16. decembrī, 00:00
Par 18. novembra koncertu Kuldīgas Rātslaukumā dzirdēts daudz cildinošu atsauksmju. Idejas autorei, mūzikas skolas jaunajai direktorei Andrai Zvejniecei šis nebija pirmais pasākums, ko viņa šeit rīkojusi. Pavasarī viņa kultūras centrā vadīja Jāņa Dūmiņa fonda pasākumu"Dziesmu ziedi".
Animators – aktieris, tikai ar zīmuli rokās

Animators – aktieris, tikai ar zīmuli rokās

2019. gada 13. decembrī, 07:00
„Kad tu ieej filmā, ārā netiec. Bērni un vīrs bieži sauc mani laukā, bet es vēl tikai šo dejas līkumiņu, vēl drusciņ... Kad attopos, mājā viss kluss, ir trīs naktī,” stāsta filmu studijas „Lokomotīve” animatore Dace Liepa.
Par paaudzi, kas auga līdz ar diskotēkām

Par paaudzi, kas auga līdz ar diskotēkām

2019. gada 13. decembrī, 05:00
„Grāmata, kuru turi rokās, nav par dejām! Grāmata ir par cilvēkiem. Grāmata nav par patērētāju sabiedrību, bet par tiem, kuri radīja un rada svētkus sev un citiem. Grāmata ir neliels ieskats bijušā Kuldīgas rajona diskotēku vēsturē,” tā sacīts biedrības „Ventas dzirkstis” izdotās grāmatas „Uz visiem 100 pēc diskoskalas” pēcvārdā. Par tās tapšanu lasiet 13. decembra pielikumā „Radošā Kuldīga”!
Sapnis par savu dziesmu

Sapnis par savu dziesmu

2019. gada 13. decembrī, 01:00
„Mūzika ir daļa no manas dzīves – ar to varu izpaust domas un jūtas,” saka Rīgas Tehniskās universitātes students un jaunais mūziķis Patriks Purviņš no Kuldīgas, kurš šosezon piedalījies TV3 šovā „X faktors”.
Auglīga muzikāla sadarbība

Auglīga muzikāla sadarbība1

2019. gada 13. decembrī, 00:00
„14. decembrī jūsu skaistajā pilsētā Kuldīgā piedalīšos koncertā "Uz eņģeļa spārna" kopā ar novada kolektīviem,” tā saka diriģents un komponists Ēriks Eglītis.
Laimīgo leļļu stāsti

Laimīgo leļļu stāsti

2019. gada 9. decembrī, 05:00
„Šīs ir ļoti laimīgas lelles, kas savā laikā mīlētas, lolotas, tieši tādēļ pārdzīvojušas īpašniekus un savu laimīgo dzīvi turpina mūsu izstādēs,” tā saka ceļojošā Leļļu mākslas muzeja saimniece un māksliniece Ināra Liepa. Izstāde „Kofermājiņu ceļojums” Kuldīgas novada muzejā būs skatāma līdz februāra vidum.
Dvēseļu puteņa rūdījums

Dvēseļu puteņa rūdījums

2019. gada 8. decembrī, 00:00
Vēsturiskā kara drāma "Dvēseļu putenis" pēc rakstnieka un strēlnieka Aleksandra Grīna romāna motīviem no novembra sākuma devusies uzvaras gājienā pa Latvijas kinoteātriem, aiz sevis neatstājot vienaldzīgos.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi