Aizvērt
Svētki kultūras darbiniekiem

Svētki kultūras darbiniekiem

Trešdien, 29. janvārī, Kuldīgas bērnu un jauniešu centrā kultūras jomā strādājošie bija pulcējušies pasākumā "Kultūras vitamīni 2019".
2020. gada 29. janvārī, 18:00
Nākamajā numurā piektdien, 31. janvārī
  • Skrundas budžets. Kāds tas būs?
  • Pielikums "3K – kas kultūrā Kurzemē".
  • Austrālijas latvieši stāsta par degšanu.
  • Par atbalstu drukātai presei.
  • Kā attīstīt skeitparku telpās.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 8
Drukātās avīzes e-versija Nr. 8 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Visa vasara vienos seriālos

Visa vasara vienos seriālos

2019. gada 3. septembrī, 00:00
Lai arī varētu šķist, ka aktieri vasarā bauda atvaļinājumu, tā gluži nav. Uzrunājām vairākus, kas paspējuši nofilmēties neparastos kinoprojektos gan pie latviešu, gan ārvalstu režisoriem, gan tepat Latvijā, gan tālu prom.
Skrundas senioriem interesanti notikumi

Skrundas senioriem interesanti notikumi

2019. gada 2. septembrī, 04:00
Skrundas novada senioriem augusta otrā puse bijusi interesantiem iespaidiem bagāta. Jau ceturto reizi notika senioru dārza svētki. Tie kļuvuši par tradīciju, kas aizsākta Skrundas pilsētas 20. jubilejas gadā, un pulcē kuplu skaitu senioru.
"Visa pamatā ir vēlme un arī veiksme"

"Visa pamatā ir vēlme un arī veiksme"

2019. gada 2. septembrī, 00:00
Pārliecināta māksliniece, Tautas tēlotājas mākslas studijas "Kuldīgas palete" vadītāja Iveta Brence. Septembrī studija svin savu 50. gadskārtu. Šajā laikā tai bijuši divi vadītāji – mākslinieks Vilnis Rasa un nu jau devīto gadu Iveta. Viņa saka, ka jubilejai gatavojas jau labu laiku. Ceļā uz svētkiem pirmā izstāde bijusi, kad paletieši svinējuši 47,5 gadus, tai sekojušas vēl vairākas – dažādos izteiksmes veidos un žanros.
Kas kultūrā Kurzemē

Kas kultūrā Kurzemē

2019. gada 1. septembrī, 00:00
Septembra pasākumu kalendārs pielikumā "3K - kas kultūrā Kurzemē".
Jaunības sapņu piepildījums

Jaunības sapņu piepildījums

2019. gada 30. augustā, 05:00
„Zīmēšana un gleznošana ir viena no tām lietām, ko man patīk darīt visvairāk. Ja ilgi neesmu pieķērusies, ļoti pietrūkst,” saka kuldīdzniece Ligita Traščenko. Viņa ir šuvēja, bet jau piecus gadus piepildījusi jaunības sapni – pasauli atainot krāsās un zīmējumos.
Izstāde muižā – starptautiska un eksistenciāla

Izstāde muižā – starptautiska un eksistenciāla

2019. gada 28. augustā, 00:00
Padures muižā līdz 25. septembrim skatāma starptautiskas mākslinieku grupas "Pazarh" darbu izstāde "Padures taciņa rudenī".
Tiem, kurus interesē māksla

Tiem, kurus interesē māksla

2019. gada 22. augustā, 15:00
No septembra līdz decembrim Kuldīgā bezmaksas kursos "Mākslas un dizaina ABC" zināšanās dalīsies studijas M22 dibinātāja, gleznotāja un pasniedzēja Ieva Vītola-Lindkvista un literāte, māksliniece Ieva Rupenheite no Ventspils.
Piektdiena plūstoši pāriet sestdienā

Piektdiena plūstoši pāriet sestdienā

2019. gada 21. augustā, 00:00
Uz pirmo kopīgo pikniku Kuldīgā pie Māras dīķa 16. augusta vakarā tika aicināti gan pilsētnieki, gan viesi, un to rīkoja kultūras centrs.
Kurzemniekiem sava “Latvija”

Kurzemniekiem sava “Latvija”

2019. gada 11. augustā, 00:00
Ar Ventspils koncertzāles “Latvija” atklāšanu pabeigts reģionālo koncertzāļu tīkls. Novadu kultūras infrastruktūrā vismaz tuvākajā nākotnē nebūs tik vērienīgu valsts un Eiropas Savienības investīciju. Ventspilnieki lepojas, ka Lielais laukums izraudzīts jaunai koncertzālei ar miljons eiro vērtām ērģelēm, vertikālām klavierēm un perfektu akustiku. Tai līdzās vieta rasta Latvijā pirmajai publiskajai mūzikas bibliotēkai, Ventspils Mūzikas vidusskolai un Bērnu mūzikas skolai. Pirms zāles oficiālas atklāšanas žurnālisti varēja iepazīties ar Kurzemes spilgtāko kultūrvides jaunumu.
Laimīgu cilvēku mūzika

Laimīgu cilvēku mūzika

2019. gada 10. augustā, 00:00
Grupa “Willow Farm” šogad atzīmē savas pastāvēšanas 25. gadadienu un svinēs to festivālā “Liepājas vasara” ar koncertprogrammu, kurā skanēs gan agrāku laiku, gan pavisam jaunas dziesmas. Rudenī nāks klajā grupas ceturtais albums “Pasaule ir viss, kas gadās”. “Vienīgais iemesls, kāpēc mēs visi esam kopā, – lai mēs justos labi, spēlējot to, ko spēlējam,” muzicēšanu un grupas pašreizējo sastāvu raksturo tās līderis Emīls Dreiblats.
"Maģie suiti" svinēs 60

"Maģie suiti" svinēs 60

2019. gada 9. augustā, 00:00
„Daudzos kopā būšanas gados esam saradušas kā vienas rokas pirksti, un dūrē ir spēks!” saka etnogrāfiskā ansambļa Maģie suiti piecas ilggadējās tā dalībnieces. Rīt Jūrkalnē "Maģie suiti" svinēs sešdesmito pastāvēšanas gadskārtu.
Pilsētas un cilvēku fotogrāfs

Pilsētas un cilvēku fotogrāfs

2019. gada 9. augustā, 00:00
Šomēnes Kuldīgas novada muzejā bija skatāma kuldīdznieku, tēva un dēla Aivara un Indara Vētrāju, fotoizstāde, kurā viņi rādīja savu dzimto pilsētu. Aivars, ilggadējs “Kurzemnieka” fotogrāfs, sagaidīja izstādes atklāšanu, bet dažas dienas pēc tam aizgāja mūžībā pēc smagas slimības. Indars saka, ka izstāde bijusi tā, kas pēdējā laikā tēti turējusi pie dzīvības.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds būtu labākais novadu reformas variants?
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas un Alsungas novadu.
Apvienots Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novads un Jūrkalnes pagasts.
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas novadu.
Kuldīgas novads kopā ar Alsungas novadu un Jūrkalnes pagastu.
Alsungas novads apvienots ar Gudenieku un Jūrkalnes pagastu.
Lai viss paliek, kā ir tagad.
Man pilnīgi vienalga, tāpat nekas nemainīsies.
Kurzemnieks Horoskopi