Aizvērt

Sklandrauša noslēpums Kuldīgā 12. oktobrī

2013. gada 10. oktobrī, 20:21
Sklandrauša noslēpums Kuldīgā 12. oktobrī
Sestdien, 12. oktobrī, "Adventure Tour Time" sadarbībā ar "Blue Shock Bikes" aicina izbaudīt aktīvu rudens dienu zelta krāsās Kuldīgā. 10.00 tikšanās pie Rātsnama.

 

Norises plāns:
10:00 tikšanās pie Rātsnama
10:00 – 11:30 pastaiga ar fotoorientēšanās elementiem Kuldīgas vecpilsētā
11:30 – 11:45 velosipēdu sagatavošana startam un laiks līdzi ņemtajām sviestmaizēm
11:45 – 17:00 velo pārgājiens pa dažāda seguma ceļiem, sākot ar vecpilsētas bruģi un beidzot ar Ventas ielejas mežu taciņām
Dalības maksa: 13 lati (cenā iekļauts: elektrovelosipēda īre, gids, virvju uzdevums, sklandrauša noslēpuma izzināšana), dalība ar savu velosipēdu 5 lati (bet būs jātur līdzi tiem, kas pārvietosies ar elektrovelosipēdu).
Grūtības pakāpe: viegla, pārvietošanās dabas baudītāju ātrumā, var piedalīties ikviens, kam patīk piedzīvojumi un aktīva atpūta.
Dalība ar bērniem: par tiem bērniem, kas var pārvietoties velosipēdu krēsliņā vai kulbā, dalības maksa nav (par tiem iepriekš ziņot, lai varam noorganizēt ekipējumu); bērniem, kas paši pārvietojas ar velosipēdu (vēlams no 14 gadu vecuma), pilna dalības maksa.

Piedzīvojuma apraksts:
Spēle ar fotoorientēšanās elementiem Kuldīgas vecpilsētā (1,5 h, ~ 3 km). Atjautības un vērības spēle, kas neprasa speciālas orientēšanās prasmes. Saprotama un izpildāma jebkuram. Spēles laikā būs iespēja pastaigāties pa pilsētas šaurajām ieliņām, aplūkot seno namu durvis, kas slavenas ar virsgaismas lodziņiem, baudīt mazās Venēcijas šarmu, apskatīt atjaunoto Pilsētas dārzu, kā arī atpazīt filmā “Emīla nedarbi” redzētās vietas. Arī nomaldīšanās pieder pie lietas! Bet neviens senajā vecpilsētā vēl nav nozudis. Pēc spēles garda balva – smeķīgs sklandrausis, kas Kuldīgā garšo vislabāk! Pirms došanās risināt šo uzdevumu saņemsiet spēles karti un uzdevumu lapu.
Velo brauciens pa Ventas ieleju (4-5 h, ~ 30 km). Velomaršruts sākas Kuldīgas Rātslaukumā un ved pa meža celiņiem gar Ventas ieleju līdz Padurei. Pa ceļam uzzināsim, kas ir „Ūšu” vārāmais namiņš un kas mīt Māmuļas alā pie Ventas ielejas Sarkanās sienas. Padurē piestāsim pie barona pils un klēts. Apstāsimies pie ugunskura un mēģināsim darināt sklandraušus paši.
Būs interesanti arī kuldīdzniekiem!

Papildus izmaksas:
Autobuss Rīga-Kuldīga 7:00-9:30, 4.50 LVL. Rīga-Kuldīga 18:05-21:30 4.55 LVL
Palīdzēsim Jums atrast piemērotāko nakšņošanas vietu. Cenas no Ls 7 par personu.
Aicinām ņemt līdzi sviestmaizes vai šokolādes un siltu tēju termosā, lai piedzīvojumā nepietrūktu spēka.
Pieteikšanos un dalības apmaksu lūdzam veikt līdz 9. oktobrim.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi