Aizvērt

Radošs konkurss Kuldīgas bērniem un jauniešiem

2014. gada 12. janvārī, 15:33
Radošs konkurss Kuldīgas bērniem un jauniešiem
Latvijas Vieglatlētikas savienība izsludina radošo konkursu Kuldīgas bērniem un jauniešiem. Atklājot 2014. gada sezonu vieglatlētikā, Kuldīgas 1.-9.klašu skolēni tiek aicināti izveidot mākslas darbu, attēlojot kādu no Latvijas izcilākajiem vieglatlētiem. Žūrijas un interneta balsojumā tiks noskaidroti trīs labākie darbi divās vecuma grupās un to autori tiks apbalvoti Latvijas čempionāta laikā 21. februārī Kuldīgā.

Lai piedalītos konkursā, dalībnieki var izvēlēties kādu no piedāvātajiem 13 sportistiem un attēlot to oriģinālā un interesantā veidā. Jeļena Prokopčuka, Ineta Radēviča, Zigismunds Sirmais, Mareks Ārents, Ainārs Kovals, Jānis Leitis, Elvijs Misāns, Normunds Pūpols, Vadims Vasiļevskis, Laura Ikauniece, Poļina Jeļizarova, Madara Palaimeika un Rolands Arājs ir Latvijas izlases vieglatlēti, kuri ir panākumiem bagāti ne vien vietēja mēroga sacensībās, bet arī veiksmīgi pierādījuši sevi pasaulē. Starp viņiem ir gan Olimpisko spēļu dalībnieki, gan vairākkārtēji Latvijas un Eiropas čempioni un rekordisti. Šie sportisti pārstāv dažādas disciplīnas, taču viņus vieno mērķis tiekties uz arvien jaunām virsotnēm un pārspēt pašiem sevi.

Konkursa darbus Latvijas Vieglatlētikas savienībai var nosūtīt pa pastu vai iesniegt personīgi līdz 5. februārim. Tam sekos interneta balsojums Vieglatlētikas savienības draugiem.lv lapas virtuālajā izstādē, kas sāksies 8. februārī un norisināsies līdz 18. februāra pusnaktij. Sociālās interneta vietnes lietotāji noteiks 3 labākos mākslas darbus, divās vecuma grupās: 1.-4. klašu skolēni un 5.-9. klašu skolēni. Paralēli interneta vērtējumam arī Vieglatlētikas savienības izveidota žūrija izvēlēsies 3 favorītus katrā vecum grupā.

 

Izstādi ar labākajiem darbiem varēs aplūkot no 14. līdz 22. februārim Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā. Visi konkursa dalībnieki tiks aicināti uz Latvijas čempionātu 21. februārī Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā, kur notiks labāko darbu autoru apbalvošana. Pirmo vietu ieguvējiem tiks dota iespēja uzlidot vēl nepieredzētos augstumos ar Aerodium. Otro vietu ieguvēji dosies uz Zviedru Cepuri sasniegt sprinta cienīgu ātrumu. Savukārt trešo vietu ieguvēji draugus apciemos Rīgas Zooloģiskā dārza atlētiskākos iemītniekus. Visus godalgoto vietu ieguvējus ar saldu enerģiju nodrošinās Pure Chocolate, taču pirmo vietu ieguvējus pārsteigs T-Bode!
Ar detalizētiem konkursa noteikumiem, darbu iesniegšanas un noformēšanas prasībām varat iepazīties Latvijas Vieglatlētikas savienības mājas lapā www.lat-athletics.lv.

Darbus lūgums adresēt:
Radošai konkurss
Latvijas Vieglatlētikas savienība
Augšiela 1, Rīga, LV - 1009

 

Organizatoru kontaktinformācija:
Sintija Melne +371 25955235 sintija.melne@lat-athletics.lv
Edgars Kļaviņš +371 28859671 klavinsedgars00@inbox.lv

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi