Aizvērt

Elektrības tirgus piedāvājumus drīz saņems visas mājsaimniecības

2014. gada 23. janvārī, 14:49
Elektrības tirgus piedāvājumus drīz saņems visas mājsaimniecības
Turpmāk iedzīvotāji varēs izvēlēties piemērotākos elektroenerģijas piedāvājumus atbilstoši savām vajadzībām

Izmaiņas Elektroenerģijas tirgus likumā paredz, ka no šī gada 1. aprīļa elektroenerģijas tirgus būs pilnībā atvērts brīvai konkurencei. Tas nozīmē, ka iedzīvotāji turpmāk varēs izvēlēties starp dažādiem elektroenerģijas tarifu plāniem vai pat pakalpojumu komplektiem. Citiem vārdiem sakot, tagad iedzīvotājiem būs izvēles brīvība pašiem noteikt piemērotāko elektroenerģijas piedāvājumu!
Likumdevējs ir paredzējis, ka elektroenerģiju varēs tirgot vairāki uzņēmumi. Līdz tirgus atvēršanai 1. aprīlī ir sagaidāms, ka tirgotāji iepazīstinās ar saviem elektroenerģijas piedāvājumiem. «Iedzīvotāji ir pieraduši, ka elektroenerģiju mājsaimniecībām tirgo tikai Latvenergo. Tomēr situācija jau ir mainījusies,» uzsver Ilvars Pētersons, A/S Sadales tīkls valdes loceklis. «Līdzīgi kā līdz šim izvēlējāties sev piemērotāko mobilo sakaru operatoru un tarifa plānu, jūs varēsiet izvēlēties elektroenerģijas piedāvājumu. Turklāt elektroenerģijas piegādes ceļš līdz klientiem nemainās – jauni vadi un kabeļi nav jāvelk, skaitītāji nav jāmaina, jaunas kontaktligzdas mājokļos arī nav jāierīko.»

 

Kas jādara iedzīvotājiem

Šobrīd iedzīvotājiem ir jāgaida tirgotāju piedāvājumi. Katrs tirgotājs informēšanas kampaņu visticamāk uzsāks savā laikā, līdz ar to iespējams, ka pirmos piedāvājumus saņemsiet tuvāko nedēļu laikā. Lai no 1.aprīļa jums būtu pieejams labākais tarifu plāns, tirgotāja piedāvājums ir jāizvēlas līdz šī gada 15.martam. Šādu izvēli var veikt katra Latvijas mājsaimniecība. Ja nepaspēsiet izvēlēties
vai vēl neesat gatavs izdarīt izvēli par sev piemērotāko elektroenerģijas piedāvājumu, neuztraucieties – elektrība tiks piegādāta. Tāpēc nesteidzieties un rūpīgi izsveriet, kurš no tirgū pieejamajiem elektroenerģijas piedāvājumiem ir jums izdevīgākais.

 

Kuri uzņēmumi tirgo elektroenerģiju?

Informāciju par visiem tirgotājiem mājsaimniecībām var iegūt www.sadalestikls.lv, kā arī rakstot uz st@sadalestikls.lv. Lai jaunais piedāvājums stātos spēkā no mēneša sākuma, sava izvēle ir jāpaziņo tirgotājam līdz iepriekšējā mēneša 15. datumam. Likums ļaus jums turpmāk mainīt tirgotājus vai to piedāvājumu ik mēnesi.

 

Izvērtējiet nosacījumus

«Kad saņemsiet piedāvājumus, pievērsiet uzmanību, kādas norēķinu iespējas piedāvā katrs tirgotājs. Tirgotāji savā starpā konkurēs ar klientu apkalpošanu, tādēļ izvērtējiet, cik lielas rūpes tie jums velta, – kā palīdz izvēlēties labāko piedāvājumu, kā atbild un risina jums svarīgos jautājumus, cik sasniedzams ir to klientu serviss. Tāpat kā līdz šim, skaitītāju apkalpošanu, kontroli, jaunu pieslēgumu ierīkošanu, remontdarbus, bojājumu novēršanu veiks A/S Sadales tīkls. Līdz ar tirgus atvēršanu mēs esam kļuvuši par sadarbības partneri visiem elektroenerģijas tirgotājiem,» skaidro I. Pētersons.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi