Aizvērt

Paldies Monreālas Latviešu sabiedriskajam centram!

2014. gada 18. aprīlī, 19:19
Paldies Monreālas Latviešu sabiedriskajam centram!
Alsungas vidusskola ar projektu „Pa seno kuršu pēdām” guvusi uzvaru ekskursiju konkursā „Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi”, kuru finansiāli atbalsta Monreālas Latviešu sabiedriskais centrs.

Maija vidū skolēni, kuri apgūst novadmācību, dosies apmeklēt seno kuršu pilskalnus Grobiņā, Dzintarē, Veckuldīgā, kuršu svētvietas Ulmalē un Turlavā (Ķoniņciemā). Kuršu vikingu apmetnē skolēni dosies braucienā ar laivu pa Ālandes upi. Būs iespēja apģērbties kā īstiem kuršu vikingiem un izmēģināt spēkus dažādās seno cīņu disciplīnās. Noslēgumā paredzēts Kuldīgas muzeja apmeklējums un piedalīšanās muzeja pedagoģijas programmā par senajiem kuršiem.

Projekta organizatoru – nodibinājuma „Vītolu fonds” - mērķis ir veicināt Latvijas vēstures izzināšanai veltīto ārpusklases pasākumu norisi skolās; attīstīt skolēnu interesi par Latvijas vēsturi dažādos laika periodos un dažādos novados un sekmēt Latvijas vēstures, kā mācību priekšmeta, prestiža celšanu sabiedrībā. Konkursam tika iesniegti 127 ekskursiju projektu pieteikumi, no kuriem žūrija atbalstīja 52.

Alsungas vidusskolas projektu iesniedza vēstures skolotāja Ligita Stašaite.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi