Aizvērt

Biznesa attīstības iespējas Kuldīgas uzņēmumiem

2014. gada 19. maijā, 21:42
 Biznesa attīstības iespējas Kuldīgas uzņēmumiem
Kuldīgas novads ir viens no 18 Latvijas novadiem, kas šogad piedalās projektā “Radām novadam”. Projekta mērķis ir radīt jaunas darbavietas un rast iespēju gūt papildu finansējumu uzņēmējdarbības attīstībai novadā. Projekta ietvaros katram no 18 novadiem tiek piesaistīta viena studentu un pasniedzēju komanda no kādas Latvijas augstskolas, kas turpmākos divus gadus aktīvi darbosies pie minēto mērķu īstenošanas.

Kuldīgas novadu par savu turpmāko darbības lauku ir izraudzījusies Ventspils Augstskolas komanda “Hercoga Jēkaba padome”, kurā šobrīd darbojas 8 dalībnieki. Komandā ir gan pasniedzēji, gan pieredzējuši maģistrantūras studenti, kas jau iepriekš ir veiksmīgi strādājuši pie star-up uzņēmumu attīstības un ES finansējuma piesaistes.

Aprīlī Ventspils Augstskolas komanda “Hercoga Jēkaba padome” tikās ar Kuldīgas attīstības aģentūru, lai pārrunātu turpmāko sadarbību un projekta ietvaros sasniedzamos mērķus. Komanda ir gatava ieguldīt gan laiku, gan zināšanas, lai palīdzētu attīstīties vietējiem Kuldīgas ražotājiem un uzņēmējiem.

Tāpēc ikviens Kuldīgas novada uzņēmējs, kam ir idejas un vēlme attīstīties, bet diemžēl trūkst laika, pieredzes un zināšanas, lai to īstenotu, ir aicināts sazināties ar “Hercoga Jēkaba padomi”.

Komanda ir gatava piedāvāt Kuldīgas uzņēmumiem palīdzību šādās aktivitātēs (bezmaksas pakalpojums):
• Konsultācijas ES finansējuma piesaistes projektu rakstīšanā (Erasmus+, Nordplus u.c.), projektu sagatavošanā;
• Biznesa un mārketinga plānu izstrāde;
• Konsultācijas mājražotājiem par savas ražošanas attīstības plānošanu, pieejamajiem projektiem, finansējuma piesaistes iespējām, produkta virzīšanu tirgū;
• Tirgus pētījumu veikšana;
• Projekti „Ārējo tirgus apgūšana – ārējais mārketings” 50% attiecināmo izdevumu atgūšanai pēc dalības izstādēs, tirdzniecības misijās, kontaktbiržās, kas notikušas vai notiks citās valstīs;
• Uzņēmumu profilu, piedāvājumu sagatavošana sadarbības partneriem;
• Atbalsts uzņēmumu reģistrācijas dokumentu sagatavošanā.

Interesentiem, kas vēlas pārrunāt sadarbības iespējas, lūgums sazināties ar komandas “Hercoga Jēkaba padome” projektu vadītāju Lieni Kataševsku, rakstot uz e-pastu liene.katasevska@venta.lv.

Vairāk par projektu “Radām novadam” un Ventspils Augstskolas komandu iespējams uzzināt šeit: www.radamnovadam.lv

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi