Aizvērt

Evijai Vēberei top kompaktdisks

2014. gada 5. septembrī, 20:51
Evijai Vēberei top kompaktdisks
Mani sauc Evija Vēbere, esmu kuldīdzniece. Jau ceturto gadu studēju Nīderlandē, Prinča Klausa konservatorijā, esmu dziedātāja. Pēc diviem mēnešiem izdošu savu pirmo CD ar nosaukumu "Dream Whispers", kas tika ierakstīts Rīgā, "Sound Division" studijā kopā ar Marta Warelis (klavieres), Esat Ekincioglu (kontrabass), Lav Kovac (bungas). Visas albumā dzirdamās dziesmas ir manis rakstītas.

Interesentiem piedāvāju noskatīties albūma "Dream Whispers" promo video. Tā veidotājs ir jauns latviešu mākslinieks Dāvis Danoss, savukārt video redzamā meitene ir nīderlandiešu dejotāja Gaby Ong. 

Vairāk informācijas varat atrast mājas lapā www.evijavebere.com.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi