Aizvērt

Piesakies "Iespējamajā misijā"

2016. gada 13. oktobrī, 16:03
Piesakies "Iespējamajā misijā"
Sākusies pieteikšanās izglītības programmā "Iespējamā misija" (IM).

Aicināti pievienoties augstskolu absolventi un profesionāļi, lai kopā attīstītu Latvijas izglītības sistēmu un nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā.

IM dalībnieki divus gadus strādā Latvijas skolās par pilna laika skolotājiem un pasniedz savai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus. Līdztekus darbam skolā dalībnieki mācās, papildu skolotāja algai saņem stipendiju. Pēc programmas absolvēšanas dalībnieki tiesīgi turpināt darbu skolā.

Pieteikšanās anketa un vairāk informācijas www.piesakies.iespejamamisija.lv.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi