Aizvērt

11. maijā - atvērto durvju diena RTU Liepājas filiālē

2017. gada 26. aprīlī, 17:05
Raksta autors: RTU Liepājas filiāle
11. maijā - atvērto durvju diena RTU Liepājas filiālē
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Liepājas filiāle 11. maijā 16.00 aicina uz atvērto durvju dienu vidusskolēnus un tehnikumu vecāko kursu izglītojamos. Tās laikā skolēni varēs iepazīties ar Liepājas filiāles studiju programmu piedāvājumu un uzņemšanas nosacījumiem, doties ekskursijā pa studiju telpām, saņemt konsultācijas un atbildes uz jautājumiem par studiju un ārpusstudiju iespējām, kā arī izmēģināt Liepājas inženieru radīto braucamrīku.
Atvērto durvju dienas laikā varēs uzzināt visu par Liepājas filiālē īstenotajām studiju programmām, par iespējām tajās studēt valsts finansētajās vietās, karjeras iespējām pēc studijām un citiem jautājumiem. Apmeklētāji varēs satikt un izjautāt pasniedzējus, studentus, apskatīt studiju telpas un iejusties studentu lomā.

Uz atvērto durvju dienu aicināti ne tikai skolēni, bet arī tie, kas interesējas par studijām, kuras varētu apvienot ar darbu, jo būs iespēja saņemt detalizētu informāciju par studiju programmām, kas organizētas nepilna laika klātienes un nepilna laika neklātienes formā.

Lai parādītu, ka būt par inženieri ir aizraujoši un interesanti, apmeklētāji varēs aptaustīt robotus, salodēt kādu elektronisko shēmu, kā arī izbraukt ar Liepājas inženieru izgatavoto vienriteņa dēli – WildWeel no uzņēmuma Boards Unlimited.

Ātruma cienītājiem būs iespēja piedalīties viktorīnā un iegūt balvu no Blue Shock Race – izbraucienu ar elektrokartingu. Viktorīnas tēma – RTU Liepājas filiāle.

RTU Liepājas filiālē iespējams apgūt 16 studiju programmas, to vidū arī ar uzņēmējdarbību un vadību, apģērba un tekstila tehnoloģijām, siltumenerģētiku, elektroenerģētiku, mehatroniku, IT nozari, būvniecību, reģionālo attīstību un pilsētplānošanu, kā arī ar citām sfērām saistītas studiju programmas.

Atvērto durvju diena notiks RTU Liepājas filiālē, Liedaga ielā 3, 16.00.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi