Aizvērt

11. maijā - atvērto durvju diena RTU Liepājas filiālē

2017. gada 26. aprīlī, 17:05
Raksta autors: RTU Liepājas filiāle
11. maijā - atvērto durvju diena RTU Liepājas filiālē
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Liepājas filiāle 11. maijā 16.00 aicina uz atvērto durvju dienu vidusskolēnus un tehnikumu vecāko kursu izglītojamos. Tās laikā skolēni varēs iepazīties ar Liepājas filiāles studiju programmu piedāvājumu un uzņemšanas nosacījumiem, doties ekskursijā pa studiju telpām, saņemt konsultācijas un atbildes uz jautājumiem par studiju un ārpusstudiju iespējām, kā arī izmēģināt Liepājas inženieru radīto braucamrīku.
Atvērto durvju dienas laikā varēs uzzināt visu par Liepājas filiālē īstenotajām studiju programmām, par iespējām tajās studēt valsts finansētajās vietās, karjeras iespējām pēc studijām un citiem jautājumiem. Apmeklētāji varēs satikt un izjautāt pasniedzējus, studentus, apskatīt studiju telpas un iejusties studentu lomā.

Uz atvērto durvju dienu aicināti ne tikai skolēni, bet arī tie, kas interesējas par studijām, kuras varētu apvienot ar darbu, jo būs iespēja saņemt detalizētu informāciju par studiju programmām, kas organizētas nepilna laika klātienes un nepilna laika neklātienes formā.

Lai parādītu, ka būt par inženieri ir aizraujoši un interesanti, apmeklētāji varēs aptaustīt robotus, salodēt kādu elektronisko shēmu, kā arī izbraukt ar Liepājas inženieru izgatavoto vienriteņa dēli – WildWeel no uzņēmuma Boards Unlimited.

Ātruma cienītājiem būs iespēja piedalīties viktorīnā un iegūt balvu no Blue Shock Race – izbraucienu ar elektrokartingu. Viktorīnas tēma – RTU Liepājas filiāle.

RTU Liepājas filiālē iespējams apgūt 16 studiju programmas, to vidū arī ar uzņēmējdarbību un vadību, apģērba un tekstila tehnoloģijām, siltumenerģētiku, elektroenerģētiku, mehatroniku, IT nozari, būvniecību, reģionālo attīstību un pilsētplānošanu, kā arī ar citām sfērām saistītas studiju programmas.

Atvērto durvju diena notiks RTU Liepājas filiālē, Liedaga ielā 3, 16.00.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi