Aizvērt

Žurnālisti uzsākuši savu mediju pratības kampaņu – „Ieguglē, pirms cepies”

2017. gada 24. maijā, 11:15
Raksta autors: Latvijas Žurnālistu asociācija
Žurnālisti uzsākuši savu mediju pratības kampaņu – „Ieguglē, pirms cepies”
Jau kopš ASV prezidenta vēlēšanām, arī Eiropā un Latvijā sākušās aktīvas viltus ziņu medības. Izmantojot interneta neierobežotās iespējas, mūsdienās ikviens var paust savu viedokli, bet ne ikviens ir spējīgs kritiski uztvert piedāvāto informāciju. Rezultātā rodas baumas, plaukst konspirāciju teorijas un populisms. Mūsu, žurnālistu, pieredze rāda, ka cilvēki ļoti nekritiski uztver informāciju un tic visam, kas rakstīts dīvainās interneta vietnēs un sociālajos tīklos.
Lai pievērstu šai problēmai uzmanību un brīdinātu auditoriju, Latvijas Žurnālistu asociācija kopā ar Baltijas Mediju izcilības centru un Re:Baltica piedāvā kampaņu Ieguglē, pirms cepies.

Esam sagatavojuši četrus īsus video rullīšus, kuru sākumā ir bauma par sabiedrībā zināmu cilvēku, bet pēc tam seko īsas pamācības, kā atšķirt īstu ziņu no viltus.

Aktrise Dārta Daneviča ielaužas ūdeļu fermā.Arnis Krauze aiziet strādāt uz Russia Today.Dons kandidēs pašvaldību vēlēšanās.
Rinkēvičs rosina Valgu pievienot Latvijai.Idejas dzimšanā un tapšanā paldies par atbalstu McCann Riga un ASV Vēstniecībai Rīgā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi