Aizvērt

Kurzemē notiks vērienīgas autoorientēšanās sacīkstes

2017. gada 13. jūnijā, 16:27
Raksta autors: Jānis Palkavnieks
Kurzemē notiks vērienīgas autoorientēšanās sacīkstes
Portāls "Draugiem.lv" jau otro gadu pēc kārtas aicina ikvienu piedalīties vērienīgā vides orientēšanās spēlē "Draugu ZigZags", kas šoreiz notiks 17. jūnijā Kurzemē.
"Pagājušajā gadā sacensībās Vidzemē piedalījās 632 dalībnieki 197 komandās, un šogad ceram uz vēl lielāku atsaucību. Kurzemes pilsētas Ventspils, Pāvilosta, Liepāja, Sabile, Saldus, Kuldīga un citas ir tā vērtas, lai tiktu iepazītas aizraujošā vides spēlē," par Draugu ZigZaga norisi stāsta Draugiem.lv direktore Liene Grenevica.

Draugu ZigZagā nav dalības maksas, bet dalībniekiem pašiem jānodrošinās ar nepieciešamo tehnisko aprīkojumu - automašīnu un mobilajām ierīcēm uzdevumu nolasīšanai un izpildei.

Spēles uzvarētāji balvā saņems 500, 300 un 200 eiro vērtas dāvanu kartes no Rimi, kā arī citas pārsteiguma balvas.

Draugu ZigZaga oficiālais radio arī šogad būs Star FM. Klausoties to spēles dienā, dalībnieki dzirdēs vērtīgu informāciju par ZigZaga norisi un varēs piedalīties īpašās papildspēlēs.

Lai reģistrētos spēlei, jāapmeklē portāla Draugiem.lv sadaļa Draugu ZigZags un jāizveido komanda, kurā var būt līdz pat četriem dalībniekiem, no kuriem vismaz vienam ir jābūt šoferim ar derīgu vadītāja apliecību. 17. jūnijā 10.00 visi vienlaicīgi saņems starta signālu spēles sākšanai un tiks atklātas spēles uzdevumu vietas.  

Draugu ZigZags noslēgsies skaļi un jautri - uzvarētāji tiks sveikti Kuldīgas pilsētas estrādē, kur norisināsies pirmais mūzikas festivāls Kuldīga dimd 2017. Visiem dalībniekiem, kuru komandas savāks minimālo noteikto punktu skaitu, ieeja festivālā būs bez maksas ar aprocēm, kuras komandas saņems pie pasākuma ieejas pēc spēles beigām.

Reģistrācija spēlei noslēgsies 16. jūnijā 10.00. Uzzināt vairāk par sacīkstēm var portāla Draugiem.lv sadaļā Draugu ZigZags: www.draugiem.lv/ZigZags.

Draugiem.lv ir vienīgais Latvijas sociālais medijs, kuru ik mēnesi lieto vairāk nekā pusmiljons interneta lietotāju Latvijā un citās latviešu mītnes vietās pasaulē. Portāls apskatīto lapu un pavadītā laika ziņā ir līderis Latvijas interneta tirgū.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi