Aizvērt

Ko redzēt Kurzemē

2017. gada 8. februārī, 00:00
Raksta autors: Aiga Blumberga
Ko redzēt Kurzemē
10. februārī Valentīndienas balle Kazdangas kultūras namā, 11. februārī Liepājas latviešu biedrības namā un Ventspils kultūras centrā. Saldū šajā nedēļas nogalē izskanēs dziedātājas Aijas Andrejevas koncerts, bet Liepājā – dziedātāja Viktora Lapčenoka koncerts.
LIEPĀJĀ

Koncertzālē Lielais dzintars 10.II 19.00 garīgās mūzikas koncerts Mūžīgā gaisma.
14.II 19.00 pianistu Andreja Osokina un Katrīnas Gupalo (arī balss) jaunās koncertizrādes Pēc pusnakts pirmizrāde.
Latviešu biedrības namā 11.II 20.00 Valentīndienas balle. Spēlēs grupa Zvaigžņu lietus, uzstāsies sporta deju kluba Lesto dejotāji, būs smilšu kino performance.
Olimpiskajā centrā 11.II 17.00 dziedātāja Viktora Lapčenoka 70. jubilejas koncerts.
14.II 19.00 Mielava un „Pārcēlāju” koncerts Atsaukties Valentīna dienā.
Muzejā 9.II 17.00 Somijas fotogrāfa Henrika Dunkera izstādes Dāvanas pēc protokola atklāšana (skatāma līdz 5.III).


VENTSPILĪ

Teātra namā Jūras vārti 14.II 19.00 grupas Opus Pro 30. jubilejas koncerts.
Kultūras centrā 11.II 21.00 Mīlestības balle kopā ar grupu Klaidonis un dīdžeju Janch.
Livonijas ordeņa pilī 11., 12.II 12.00–15.00 bruņinieku Ziemas turnīrs Sv.Valentīns. Gaidāmas bruņinieku cīņas, viduslaiku mūzika, meistardarbnīcas, kā arī seminārs par viduslaiku tradīcijām un tērpiem.


TALSOS

Tautas namā 9.II 19.00 izrāde Precies, māsiņ (rež. Jānis Mūrnieks) ar Raimondu Vazdiku, Jāni Jarānu un Gunti Veitu.
Muzejā ceļojošā foto un multimediju izstāde Purvā no –30°C līdz +30°C.


SALDŪ

Mūzikas un mākslas skolā 10.II 19.00 Aijas Andrejevas akustisko dziesmu programma Ceļojums pie sevis.
J.Rozentāla vēstures un mākslas muzejā 12.II 13.00 tikšanās ar putnu pētnieci Zigrīdu Jansoni un stāstījums Putni mums apkārt.


KAZDANGĀ

Kultūras centrā 10.II 22.00 Valentīndienas ieskaņas balle ar grupu Sapņu pietura. Būs fotostūris. Galdiņu rezervēt pa tālr. 26681805.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi