Aizvērt

Māras Zālītes dzeja teātra dziesmās

2017. gada 22. februārī, 08:50
Māras Zālītes dzeja teātra dziesmās
Foto: Roberts Vidzidskis
Mazliet no sapņa un mazliet no teātra, lieliskas dziesmas un mīlestība. Skatītāju ovācijas, aizkustinājuma asaras un ... atkal mīlestība.
Kuldīgas kultūras centrā 24. februārī 19.00 visi aicināti uz  jaunu koncertuzvedumu Sapnis un mīlestība, kas tapis par godu tautā mīlētās dzejnieces un dramaturģes Māras Zālītes   65. jubilejai un veidots no teātra izrāžu dziesmām ar dzejnieces dzeju.

Ir daudz zināmu dziesmu, kurām mūziku dāvājuši komponisti Raimonds Pauls, Jānis Lūsēns, Zigmars Liepiņš, Uldis Marhilevičs, Mārtiņš Brauns, Uldis Stabulnieks u.c. Iespējams, ikdienā piemirstam, ka to dzejas autore ir M.Zālīte. Vienkopus sapulcētas koncertā, tās rada stāstu par mūsu tautu, par godu un sirdsapziņu, tēvzemi un mīlestību.

„Līdzās tēliem, kas dzīvo Māras Zālītes darbos, vienmēr klātesošs ir vēl kāds personāžs – Latvija. Vārdos neaprakstāma dzimtenes mīlestība strāvo cauri visiem dzejnieces darbiem. Un šāda mīlestība sirdī būtu vajadzīga mums katram,” pauž koncertuzveduma režisors Valdis Pavlovskis.

Īpaši veidota arī skatuves scenogrāfija, gaismu partitūras, horeogrāfija un videoprojekcijas, radot asociācijas ar dzejnieces darbistabu.

Koncertā satiksies izrāžu Meža gulbji, Kaupēn, mans mīļais, Sfinksa, Tobago, LāčplēsisPutnu opera, Priekules Ikars un daudzu citu muzikālo darbu varoņi, kuru dziesmu tēlos iejutīsies dziedātāji Andris Ērglis, Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Anmary, Oranžo meiteņu trio un Jāņa Strazda instrumentālā grupa.

Jaunais koncertuzvedums turpina pērn uzsākto teātra dziesmu gadatirgus ideju, kad lielu skatītāju atsaucību un mīlestību guva dzejnieka Jāņa Petera teātra dziesmu koncerts Spraud man puķi.

Biļetes var iegādāties Kuldīgas kultūras centra un Biļešu paradīzes kasēs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi