Aizvērt

Ko redzēt Kurzemē

2017. gada 22. februārī, 00:00
Raksta autors: Aiga Blumberga
Ko redzēt Kurzemē
Liepājas „Lielajā dzintarā” 26. februārī komponista Raimonda Paula un dziedātāja Zigfrīda Muktupāvela koncerts. Ventspils kultūras centrā 24.–26. februārī Latvijas amatierteātru iestudējumu skate „Gada izrāde 2016” (Kurzemē). Talsu muzejā 24. februārī tikšanās ar trīsdimensionālo zīmējumu izstādes „Simbioze++” autori Mārīti Klušu.
LIEPĀJĀ

Koncertzālē Lielais dzintars 24.II 19.00 Klāva Elsberga dzejas iestudējums Par mīlestību.
26.II 14.00 koncerts Krāsu balāde. Vārds mūzikā – komponists Raimonds Pauls, solists Zigfrīds Muktupāvels lasīs arī Jāņa Petera dzeju.
Latviešu biedrības namā 24.II 10.00 vokālais konkurss Ghetto faktors.
25.II 11.00 bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkurss Pērļu lietus.
1.III 17.00 Gintas Stavrovskas gleznošanas studijas kopizstādes Aizskapija atklāšana.
Olimpiskajā centrā 26.II 19.00 grupas Royce koncerts The Depeche Mode Show.


VENTSPILĪ

Teātra namā Jūras vārti 2.III 19.00 vokāli instrumentālās grupas Ļeisja, pesņa koncerts.
Kultūras centrā 24.–26.II Latvijas amatierteātru iestudējumu skate Gada izrāde 2016 (Kurzemē).


TALSOS

Tautas namā 25.II 16.00 Talsu fotokluba jubilejas izstādes 18 atklāšana.
Muzejā līdz 5.III Ventspils mākslinieces un mākslas pedagoģes Mārītes Klušas trīsdimensionālo zīmējumu izstāde Simbioze++. Tikšanās ar autori 24.II 17.00.


KAZDANGĀ

Muzejā 28.II 14.15 Irmas Markopas grāmatas Dzērvenīte, rūgtā oga atvēršanas svētki.


ZLĒKĀS

Klajā nākusi dievnamu interjera speciālista un vēstures eksperta profesora Ojāra Spārīša grāmata Zlēku baznīca. Grāmatā izmantotas autora fotogrāfijas, tekstuālajā daļā apskatīta ēkas arhitektūra un iekārtojums.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi