Aizvērt

Ko redzēt Kurzemē no 14. līdz 21. jūnijam

2017. gada 14. jūnijā, 00:00
Raksta autors: Aiga Blumberga
Ko redzēt Kurzemē no 14. līdz 21. jūnijam
17. jūnijā Latvijas Nedzirdīgo savienības amatiermākslas festivāls Liepājā un tūrisma rallijs Talsos. 18. jūnijā XXI Latvijas senioru deju diena Ventspilī, tikšanās ar grāmatas „Okeāna saviļņotie. Atklāt sevi no jauna” autoru Gintu Barkovski Popē.
LIEPĀJĀ

Koncertzālē Lielais dzintars 17.VI 14.00 Latvijas Nedzirdīgo savienības amatiermākslas festivāls Zīmes un skaņa satiekas vasaras naktī.
20.VI 20.00 otrdienas muzikālo improvizāciju vakars (popmūzika un iemīļotas melodijas).
Muzejā līdz 2.VII gleznotāja Jāņa Judina izstāde Ar krāsām pie dabas, Benitas Bitānes gleznas.


VENTSPILĪ

Teātra namā Jūras vārti 16.VI 20.00 Līgo svētkos aktrises Karīnas Tatarinovas koncerts, balle ar Lustīgo blumīzeru.
Olimpiskajā centrā 18.VI 17.00 XXI Latvijas senioru deju diena Četri vēji (70 kolektīvi).
Dzirnavu laukumā 20.VI 19.00 Zāļu diena, ielīgošana ar Alsungas Suitu sievām, Suitu vīriem un Suitu dūdeniekiem, Ventspils deju kolektīvu Strautuguns un folkloras kopu Rotaļnieks.
Livonijas ordeņa pilī 16.VI–25.IX izstāde Eksotiskās medības (Aleksandra Vasiļjeva kolekcijas tērpi, zvēri no Ventspils muzeja un privātkolekcijām).


POPĒ

Zirgu stallī 18.VI 14.00 filma Okeāna saviļņotie un tikšanās ar grāmatas Okeāna saviļņotie. Atklāt sevi no jauna autoru Gintu Barkovski, 16.00 tēja muižas parkā, 17.00 Maijas Kalniņas dziesmas, dzeja un svētceļojuma stāsti.


TALSOS

Radošajā sētā 16.VI 20.00 vakars ar portugāļu dziedātāju Viviani.
Sauleskalna estrādē 17.VI 8.00 tūrisma rallijs Ieaud savu stāstu Talsu novadā, 21.00 balle ar Dakotu.
Tiguļkalnā 19.VI 21.00 saulgrieži ar folkloras kopu Talsi.
Muzejā 17.VI 14.00 Justīnes Seiles gleznu izstādes atklāšana.


SALDŪ

Kapelleru nama dārzā 21.VI 14.00 garākā Līgo dziesma ar Latvijas Radio 2 un folkloras kopām Medainis un Zirņi.
Kalnsētas parka estrādē 22.VI 20.00 ielīgošana ar R.Blaumaņa Skroderdienām Silmačos, 23.00 balle ar grupu Karakums.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi