Aizvērt

Ko redzēt Kurzemē no 28. jūnija līdz 5. jūlijam

2017. gada 28. jūnijā, 00:00
Raksta autors: Aiga Blumberga
Ko redzēt Kurzemē no 28. jūnija līdz 5. jūlijam
Ventspils Reņķa dārzā 1. jūlijā „„Amigo” Dzintara dziesmu” aptaujas fināls, bet Saldū – Saldumu svētki. Talsos no 30. jūnija līdz 2. jūlijam Pilsētas svētki.
LIEPĀJĀ

Koncertzālē Lielais dzintars 1.VII 20.00 vācu modernā džeza grupas De-Phazz koncerts.
Latviešu biedrības namā 2.VII 17.00 ģitārista Viktora Kozlitina koncerts – veltījums krievu operdziedātājam Fjodoram Šaļapinam.
No 1.VII Sandras Ūpes fotoizstāde 16 portreti – 17 acu pāri.
Muzejā līdz 2.VII gleznotāja Jāņa Judina izstāde Ar krāsām pie dabas, Benitas Bitānes gleznas.


VENTSPILĪ

Teātra namā Jūras vārti līdz 28.VI Talsu mākslinieku izstāde (gleznas, fotogrāfijas, instalācijas).
Reņķa dārzā 1.VII „Amigo” Dzintara dziesmu aptaujas fināls Dziesmu sirdij rodi Ventspilī: 19.30 iemīļoti mūziķi, 21.25 noslēguma koncerts, pēc pusnakts ballē spēlēs Sestā jūdze un Lauku muzikanti.
Livonijas ordeņa pilī izstāde Eksotiskās medības (Aleksandra Vasiļjeva kolekcijas tērpi, zvēri no Ventspils muzeja un privātkolekcijām).


TALSOS

Pilsētas svētki Talsiem 100. 30.VI 20.00 Sauleskalna estrādē Intara Busuļa un Abonementa orķestra koncerts. 1.VII 20.00 Valters Frīdenbergs ar grupu Tumsa, 21.30 Pilsētas laukumā balle ar grupām Stradivari, Mākoņstūmēji un dīdžeju Robertu Lejasmeijeru, 23.00 un 24.00 Talsu ezerā muzikāls strūklaku un lāzera uzvedums. 2.VII 10.00 orientēšanās (sākums tirgus stāvlaukumā), 12.00 Vilkmuižas ezerā airēšanas sacensības.


SALDŪ

Kalnsētas parka estrādē 1.VII Saldumu svētki: 11.00–15.00 tirgus, meistardarbnīcas, 12.50 grupa The Radiators LV, 14.00 grupa Carnival Youth.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi