Vārda dienu svin: Daina, Dainis, Dainida
Otrdiena, 2018. gada 23. oktobris, 10:53
+8° C, vēja ātrums 6.7 m/s, D-DR vēja virziens

Ko redzēt Kurzemē no 9. līdz 16. augustam

2017. gada 9. augustā, 00:00
Raksta autors: Aiga Blumberga
Ko redzēt Kurzemē no 9. līdz 16. augustam
Liepājā (Zivju ielā 3) nesen atvērta Mākslas galerija „Romas dārzs”. 11. augustā Talsos ģitārista Mārča Auziņa koncerts. 12. augsutā Saldū ielu kultūras un sporta festivāls „Ghetto Games”.
LIEPĀJĀ

Koncertzālē Lielais dzintars festivālā Liepājas vasara 11.VIII 19.00 Eiropas komponistu simfoniskie meistardarbi diriģenta Luca Kēlera interpretācijā, 15.VIII 19.00 vijolniece Baiba Skride un Eiropas Savienības jauniešu orķestris.
Koncertestrādē Pūt, vējiņi! 11.VIII 19.00 joku luga ar dziesmām Žūpu Bērtulis (rež. Ivars Lūsis).
Nesen atvērtajā Mākslas galerijā Romas dārzs (Zivju ielā 3) līdz decembrim skatāma izstāde Kolekcija (20. gs. Liepājas mākslinieku darbi no galerijas kolekcijas, privātpersonu un uzņēmēja Ivara Kesenfelda mākslas darbu krājuma).


TALSOS

Radošajā sētā 11.VIII 19.00 ģitārists Mārcis Auziņš ar koncertprogrammu Viens, 21.00 piektdienas vakara noskaņa ar mūziku un gardu punšu.
Pilsētas laukumā 12.VIII 9.00 Dižmāras gadatirgus.
Muzejā līdz 27.VIII mākslinieces Katrīnas Vīnertes personālizstāde Blakus (keramika, gleznas, video).


SALDŪ

12.VIII no 10.00 ielu kultūras un sporta festivāls Ghetto Games. Būs aktivitāšu laukums, radošās darbnīcas, deju šovs, klinšu kāpšana, Stuntfighters motošovs. Vakara programmā tirgus laukumā: Ozols, dīdžeji Get Dizzy, Vento, Ziggy.


JŪRKALNĒ

Tautas namā 19.VIII ap 14.00 (pēc kapu svētkiem) vecās Jūrkalnes skolas absolventu un darbinieku tikšanās, līdzi ņemt groziņu, atmiņu stāstu un kādu sīkumu no skolas laika vēsturei (no fotogrāfijas līdz tintes pudelei). Lūgums par tikšanos paziņot arī saviem skolasbiedriem un skolotājiem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi