Vārda dienu svin: Daina, Dainis, Dainida
Otrdiena, 2018. gada 23. oktobris, 10:23
+8° C, vēja ātrums 7.7 m/s, D-DR vēja virziens

„Via Baltica” arī mūspusē

2017. gada 16. augustā, 03:00
Raksta autors: Aiga Blumberga
„Via Baltica” arī mūspusē
Festivāla „Via Baltica” koncerti izskanēs gan Kuldīgā, gan Skrundas novada Rudbāržos.
19. augustā 15.00 klausītāji aicināti uz Kuldīgas Mākslas namu, kur uzstāsies trio Piano Voice Beat (pianists Gļebs Beļajevs, kahona virtuozs Pāvels Račiks un soprāns Madare Ivane). Grupas muzikālais stils ir vidusceļš starp klasisko, džeza un populāro mūziku. Koncertā būs dzirdamas oriģinālkompozīcijas ar tautasdziesmu vārdiem, tādējādi tautas mūzikai izskanot mūsdienīgi. Savukārt 18.00 E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolu pieskandinās programma Skaņu pilis. Tajā piedalīsies Viļņā dzīvojošais latviešu soprāns Gunta Gelgote kopā ar lietuviešu flautistu Giedrjus Gelgotu un latviešu pianisti Aiju Kuzmani.

Pirmo reizi 22. augustā 19.00 koncerts notiks arī Rudbāržu muižas Varoņu zālē, kur klausītājus gaidīs G.Gelgote un G.Gelgots ar variētu programmas Skaņu pilis versiju.

Festivāls notiek ar Valsts kultūrkapitāla fonda, Liepājas kultūras pārvaldes un Kuldīgas novada pašvaldības finansiālu atbalstu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi