Aizvērt

Aicina uz pianistes Agneses Egliņas koncertu

2018. gada 11. janvārī, 16:51
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Aicina uz pianistes Agneses Egliņas koncertu
12. janvārī 16.00 Skrundas kultūras namā un 15. janvārī 17.00 Kuldīgas mūzikas skolas zālē uz solokoncertu aicina viena no pieprasītākajām latviešu jaunajām pianistēm Agnese Egliņa.
Viendaļīgais koncerts sāksies ar Baha Otro franču svītu do minorā, bet beigsies ar Alberto Hinasteras kaismīgajām Argentīniešu dejām. Programmā iekļauta vēl viena klasiska deja klaviermūzikā, kas balansē uz sapņainas fantāzijas robežas – Morisa Ravela studiju gados sarakstītā Pavana mirušajai infantai. Koncerta vidusdaļa veltīta latviešu mūzikai. Tostarp būs reti atskaņotie Jāņa Mediņa Trīs ievadi Raiņa „Ave sol”. Skanēs divi ievadi: Agra gaita un Ziedu svētki. Būs arī kāds latviešu autora jaundarbs.

Liepājā dzimusī A.Egliņa ir Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķe, ieguvusi Lielo mūzikas balvu 2010 par izcilu darbu ansamblī un kā koncertmeistare bijusi laureāte konkursos Slovākijā, Lietuvā, Somijā un Anglijā. Uzstājusies un meistarklasēs piedalījusies daudzviet pasaulē. 2015. gadā organizējusi savu pirmo festivālu Kultūras diena Aizputē. Viņa muzicē lielākoties kameransambļos ar Latvijas labākajiem solistiem, piedāvājot aizraujošas, smalki konceptuālas programmas. Laikmetīgo mūziku viņa atskaņo kopā ar trio Art-i-Shock. Tāpēc vēl jo gaidītāks ir šis koncerts ar pianistes solorepertuāru.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Jaunā valdība
Būs tāda, kādu esam pelnījuši.
Būs šogad.
Nebūs; jārīko ārkārtas vēlēšanas.
To vadīs kāds no ievēlētajām partijām.
To vadīs kāds ārpus partijām.