Aizvērt

Uzņēmēju diena Kuldīgas novadā

2018. gada 16. aprīlī, 14:46
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Uzņēmēju diena Kuldīgas novadā
24. aprīlī Kuldīgas Mākslas namā notiks Kuldīgas novada Uzņēmēju diena.
10.00 to atklās Kuldīgas novada domes priekšsēde Inga Bērziņa. Reģistrēties varēs jau no 9.30. Pēc atklāšanas 10.10 Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pārstāve Agnese Sālava stāstīs, kas jāzina nodokļu maksātājam par VID nodokļu kontroli, kādi var būt pārbaužu rezultāti. 12.30, pēc kafijas pauzes, Grāmatvežu asociācijas valdes locekle Lilita Bērziņa iepazīstinās ar jaunumiem un izaicinājumiem nodokļu piemērošanā. 14.30 Latvijas Valsts ceļu pārstāvis atklās valsts autoceļu stāvokli un plānotās investīcijas Kuldīgas novadā.

Interesenti aicināti pieteikties līdz 20. aprīlim e-pastā: kaa@kuldiga.lv vai pa tālr. 63350141.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi