Aizvērt

Mācies Meža ābeci!

2018. gada 2. maijā, 00:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Mācies Meža ābeci!
12. maijā no 10.00 līdz 18.00 visi, kuri mīl mežu un dabu, tiek gaidīti Padures pagasta "Struņķukrogā" (12 km no Kuldīgas Ventspils virzienā), kur notiks "Meža ABC" – Latvijā lielākais izglītojošais pasākums par mežu. Tieši pirms 90 gadiem šajā dienā Latvijā notika pirmās Meža dienas.
Vairāk nekā 100 nozares uzņēmumu un organizāciju aicina uz bezmaksas pasākumu, sevišķi meža īpašniekus un ģimenes. Struņķukrogā jāsaņem pasākuma karte un darba lapas. 52 pieturās varēs uzzināt visu par meža audzēšanu un to, kas notiek dabā, iestādīt ģimenes vai draugu ozolu kā dāvanu Meža dienu 90. dzimšanas dienā un Latvijas simtgadē, apmeklēt koku mīlestības stundu kopā ar mežkopi Aiju Zviedri, piedalīties grāmatas Koku bērnudārzs atvēršanas un dāvināšanas svētkos, uzklausīt zinātniekus par bērza plantāciju ierīkošanu, piedalīties Aivara Bergmaņa meža spēlēs un baļķu pludināšanā kopā ar Gaujas Mitro. Būs tehnikas demonstrējumi, pastaiga pa koku galotnēm kopā ar arboristiem, medību suņu parāde, staltbriežu riesta un baurotāju performance, meža teātris, meža garša kopā ar šefpavāru Raimondu Zommeru, atpūta pie ugunskura un Stendera zupas virtuve, kā arī zaļais tirdziņš.

No 17.30 līdz 18.00 darba lapas jānodod informācijas centrā. 18.00 – balvu loterija tiem, kuri apmeklēs vismaz 15 pieturas un būs klāt izlozē.

Meža ABC notiks astoto reizi, Kuldīgas biedrība Meža konsultants to rīko reizi divos vai trijos gados. Pasākuma devīze – Meža nozare Latvijai. 10. un 11. maijā norises mežā iepazīs tikai klašu un pulciņu komandas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Jaunā valdība
Būs tāda, kādu esam pelnījuši.
Būs šogad.
Nebūs; jārīko ārkārtas vēlēšanas.
To vadīs kāds no ievēlētajām partijām.
To vadīs kāds ārpus partijām.