Aizvērt

Kandavas mākslas plenērs

2018. gada 13. jūnijā, 19:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Kandavas mākslas plenērs
No 16. līdz 21. jūlijam Kandavā notiks mākslas plenērs "Radošais mākslas mirklis", kuram var pieteikties jebkurš – mākslinieks, mākslas mīļotājs, students, skolēns u.c., bet bērni – tikai kopā ar vecākiem.
Būs iespēja piedalīties dažādās radošās darbnīcās, vērot citus māksliniekus darbībā, iepazīties ar kolēģiem, apmainīties ar pieredzi, iepazīt apkārtni u.c. Plenērs norisināsies Kandavas pilsētvidē. Tā dalībnieki strādās grupās, darbosies radošajās darbnīcās profesionāļu vadībā atbilstoši savām interesēm. Piedāvātie virzieni: keramika, gleznošana, mozaīka un radošie vakari, kuros dalībnieki diskutēs par paveikto un piedalīsies ekskursijā pa Kandavu ar gidu Māri Lāci, iepazīsies ar dziesminieku Kārli Kazāku, pie ugunskura batikos apģērbu un apgleznos zīdu, kurinās keramikas cepli. Noslēgumā būs cepļa izņemšana un brīvdabas izstāde ar plenēra laikā radītajiem darbiem.

Reģistrācijas anketu meklē www.kandavaskultura.lv.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi