Aizvērt

Ko redzēt Kurzemē /21.–28. novembris/

2018. gada 21. novembrī, 00:00
Raksta autors: Aiga Blumberga
Ko redzēt Kurzemē /21.–28. novembris/
25. novembrī Liepājā grupa „Menuets” svin savu 50. jubileju. 29. novembrī Ventspilī viesosies Latvijas Nacionālais teātris ar izrādi „Mežainis”. Talsos skatāma Talsu ainavu izstāde.
LIEPĀJĀ

Koncertzālē Lielais dzintars 24.XI 18.00 saksofonu kvintets Bl!ndman no Beļģijas.
25.XI 18.00 Menueta 50. jubileja.

Latviešu biedrības namā 29.XI 12.00 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu teātra izrāde Kaķīša dzirnavas (rež. Vita Pētersone).

Galerijā Romas dārzs (Zivju ielā 3) līdz 28.II Pasaules Latviešu mākslas centra kolekcijas izstāde Ar Latviju sirdī – diasporas mākslinieku darbi.

Muzejā līdz 30.XII gleznotāja Pētera Taukuļa Izstāde Nr.4.


VENTSPILĪ

Teātra namā Jūras vārti 23.XI 20.00 dziesminieks Sems Emidons un multimākslinieks Šazāds Izmailijs no ASV.
24.XI 19.00 perkusiju kvarteta Sō Percussion (ASV) koncerts.
28.XI 13.00 Latvijas Leļļu teātra izrāde Koko un Riko.
29.XI 19.00 Latvijas Nacionālā teātra izrāde Mežainis (rež. Valters Sīlis).

Kultūras centrā 25.XI 16.00 senioru balle ar grupu Nakts nektārs, folkloras kopas Laipa koncerts.


TALSOS

Tautas namā 23.XI 19.00 pianista Artūra Liepiņa koncerts Ziemeļausmā.

Muzejā līdz 16.XII Talsu ainavu izstādē – gleznas un grafika.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi