Aizvērt

Ko redzēt Kurzemē /12.–19. decembris/

2018. gada 12. decembrī, 00:00
Raksta autors: Aiga Blumberga
Ko redzēt Kurzemē /12.–19. decembris/
16. decembrī Liepājā ģimenes aicinātas uz Liepājas Leļļu teātra muzikālo stāstu „Olafa Ziemassvētki kuplākā pulkā”. 19. decembrī Ventspilī – „Ziemassvētku idille” ar Normundu Rutuli, Denisu Dārznieci un Ventspils bigbendu. 20. decembrī Tiguļkalna Ozolu aplī tiks svinēti ziemas saulgrieži.
LIEPĀJĀ

Koncertzālē Lielais dzintars 15.XII 12.00 uzvedums bērniem Sniegavīrs un Riekstkodis.
21.XII 19.00 klavieru kvartets RIX.

Latviešu biedrības namā 16.XII 13.00 Liepājas Leļļu teātra, bērnu deju kolektīva Krustiņi un vokālās studijas Pērlītes muzikālais stāsts Olafa Ziemassvētki kuplākā pulkā.

Olimpiskajā centrā 16.XII 15.00 mūziķa, dziesmu autora Andra Baltača 50. jubileja Dzīves motīvs.VENTSPILĪ

Teātra namā Jūras vārti 18.XII 19.00 Rīgas Krievu teātra izrāde Mana skaistā lēdija.
19.XII 19.00 Normunds Rutulis, Denisa Dārzniece un Ventspils bigbends koncertā Ziemassvētku idille.

Kultūras centrā 17.XII 19.00 Trīs vīri Ziemassvētkos: dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels, komponists Jānis Lūsēns un aktieris Mārtiņš Vilsons.TALSOS

Muzejā 18.XII 19.00 tikšanās ar fotomākslinieci Ivetu Skrastiņu izstādē Kurzemes eņģeļi.

Tiguļkalna Ozolu aplī 20.XII 18.00 ziemas saulgrieži ar folkloras kopu Talsi.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi