Aizvērt

Ko redzēt Kurzemē /3.–13. janvāris/

2019. gada 3. janvārī, 11:53
Raksta autors: Aiga Blumberga
Ko redzēt Kurzemē /3.–13. janvāris/
6. janvārī Liepājā izskanēs gregoriskie dziedājumi, bet Ventspilī ar monoizrādi „Plezīrs” viesosies Rūdolfs Kugrēns. Talsu muzejā apskatāma foto un gleznu izstāde.
LIEPĀJĀ

Lielajā dzintarā 6.I 17.00 gregoriskie dziedājumi: Rihards Zaļupe (marimba), Guntars Prānis (rata lira), vokālā grupa Schola Cantorum Riga, Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti).
7.I 19.00 Maskavas teātris Klasiskais balets ar Pētera Čaikovska Riekstkodi.
11.I 19.00 Klāva Elsberga dzejas iestudējums.

Latviešu biedrības namā 12.I 14.00 cirks Alise Aizspogulijā (Ukraina).VENTSPILĪ

Jūras vārtos 6.I 18.00 Rūdolfa Kugrēna monoizrāde Plezīrs.TALSOS

Muzejā līdz 20.I Ivetas Skrastiņas fotoizstāde Kurzemes eņģeļi, līdz 27.I Ievas Markēvičas-Carukas gleznu izstāde Mitrums.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi