Aizvērt

Ko redzēt Kurzemē /9.–20. janvāris/

2019. gada 9. janvārī, 00:00
Raksta autors: Aiga Blumberga
Ko redzēt Kurzemē /9.–20. janvāris/
12. janvārī Liepājā viesosies Ukrainas cirks ar izrādi „Alise Aizspogulijā”. 17. janvārī Talsos notiks pārgājiens „Mīti un patiesība par desmito Talsu pakalnu”. 20. janvārī Ventspilī dzied Daumants Kalniņš.
LIEPĀJĀ

Lielajā dzintarā
11.I 19.00 Klāva Elsberga dzejas iestudējums.
11.I 18.00 mākslinieka Raida Kalniņa un rakstnieka Vika dubultizstādes Atpakaļ uz konstrukcijas laiku atklāšana (skatāma 12.I–13.III).

Latviešu biedrības namā
12.I 14.00 cirks Alise Aizspogulijā (Ukraina).
13.I 15.00 slāvu dziesmas ansambļa Voļņica sniegumā, dejo TDA Rucavietis.
19.I 17.00 mūzikls Baltican Carmen, izpildītāji no dažādām valstīm.
Janvārī Liepājas mākslinieku biedrības Mākslas kolēģi piektās jubilejas izstāde (gleznas).VENTSPILĪ

Jūras vārtos
16.I 19.00 Dailes teātra izrāde Prezentācija (rež. Pauls Timrots).
20.I 17.00 koncertā Sirds prieks dzied Daumants Kalniņš.

Kultūras centrā
19.I 12.00 cirka izrāde Pasakainā planēta (Lietuva).TALSOS

Tautas namā
17.I 11.00 Vara Klausītāja un Zīmējumu teātra opera Dāsnumātika; 19.00 no Radošās sētas – pārgājiens Mīti un patiesība par desmito Talsu pakalnu.

Radošajā sētā
20.I 11.00 orientēšanās piedzīvojums Vai pazīsti Talsus.

Muzejā
Līdz 27.I Ievas Markēvičas-Carukas gleznu izstāde Mitrums.SALDŪ

Pašvaldības ēkā
20.I 14.00 Jaunlutriņu amatierteātra izrāde Septiņi vakari.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi