Aizvērt

Rīkos makšķerēšanas sacensības

2018. gada 20. jūnijā, 00:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Rīkos makšķerēšanas sacensības
6. jūlijā 12.00 Pelčos saimniecībā "Damba dīķi" Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Kuldīgas birojs rīko izglītojošu pasākumu par makšķerēšanu.
Uzņēmējdarbības konsultante Linda Dūdiņa-Hoiere stāsta, ka piedalīties var jebkurš, kuram patīk makšķerēt. Lai arī tas paredzēts pieaugušajiem, var pieteikties arī jaunāki dalībnieki. Viens no runātājiem būs pieredzējušais makšķernieks Guntis Kārkliņš, kurš izskaidros makšķerēšanas noteikumus un stāstīs par praktiskām lietām. Pēc tam būs sacensības tautas klasē. Tie, kuri vēlas piedalīties, var ņemt līdzi savu makšķeri. Pieteikties un ar nolikumu iepazīties LLKC Kuldīgas birojā, Pilsētas laukumā 4 – 106, tālr. 29147935.


Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi