Aizvērt

Snēpeles dīķis šoziem atpūtīsies

2018. gada 8. novembrī, 00:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Snēpeles dīķis šoziem atpūtīsies
Snēpeles centra dīķis ziemā būs nolaists – to tīrīs nākamgad.
Foto: Lāsma Reimane
„Tā kā dīķis skaitās 1. grupas būve, tad tā vienkārši sabiedriskā kārtā iztīrīt, kā bijām iedomājušies, to nevar – darbi jāsaskaņo,” saka Snēpeles pagasta pārvaldes vadītāja Aiga Bulava.
Snēpelnieki grib dīķī peldēties un makšķerēt. Tagad tas ir nolaists, pa ziemu izsals un pavasarī tiks tīrīts. Turpina A.Bulava: „Vajadzīgs saskaņojuma raksts, nākamā gada budžetā darbam tiks paredzēta nauda. Cik būs, tik iztīrīsim, vismaz malu gar peldētavu noteikti. Ar iedzīvotāju palīdzību uztaisīsim laipu un atjaunosim aku, kas paredzēta ugunsdzēsējiem ūdens ņemšanai. Kad iztīrīsim, gads būs jānogaida, lai izveidojas zivīm piemērots mikroklimats, tad varēs ielaist zivis. Ar laiku varēs ierīkot atpūtas zonu, cik nu tam varēs atvēlēt naudu. Bet esam gatavi daudz ko darīt pašu spēkiem.”

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi