Aizvērt

Kandidātus filmē Kuldīgā

2013. gada 25. aprīlī, 15:02
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Kandidātus filmē Kuldīgā
Foto: Aivars Vētrājs
Trešdien un ceturtdien līdz vēlam vakaram Kurzemes biznesa inkubatora telpās Kuldīgā valdīja ļoti spraiga atmosfēra, jo vairākas reģionālās televīzijas filmēja priekšvēlēšanu diskusijas.

Skrundas, Talsu, Aizputes, Liepājas un Ventspils televīzija uzvarēja konkursā un pēc valsts pasūtījuma veido diskusiju raidījumus Novadi izvēlas. Kuldīgā ieradās gan trīs TV komandas, gan deputātu kandidāti no vairāk nekā 30 sarakstiem. Skrundas TV ziņā ir viņu pašu, Kuldīgas un Saldus novads. Aizputniekiem uzticēts savs un Pāvilostas novads, bet Talsiem – arī Roja, Dundaga un Mērsrags. Studija izveidota Kuldīgā ģeogrāfiski izdevīgās vietas un atbilstošo telpu dēļ, stāsta Skrundas TV žurnāliste Ieva Benefelde. Ventspils un Liepāja filmē savās mājās.
„Kandidātu daudz, daļa bija mazliet satraukti, bet visi uzvedās pieklājīgi, ieraksta laikā neizaicinot pretiniekus,” atzīst I.Benefelde. „Pirmajā daļā tika analizēta katra saraksta programma, otrajā kandidāti atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem, trešajā bija iespēja jautāt kandidātiem pašiem.”
Arī Talsu TV valdes priekšsēde Inese Roze atzina, ka viss noritējis mierīgi un kaislības esot gaidāmas vēlāk. Viena diskusija ilga 45 minūtes, ieraksts netiks montēts.
Vēl nav izveidoti raidījumi par Skrundu un Pāvilostu, jo tur iesniegts tikai pa vienam sarakstam un diskusija nebija iespējama. Raidījumi būs skatāmi LTV 7. kanālā un ReTV maijā.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi