Aizvērt

Vēlētāji – aktīvi

2013. gada 30. maijā, 16:16
Raksta autors: Mārīte Milzere
Vēlētāji – aktīvi
Foto: Aivars Vētrājs
Jau trešdienas vakarpusē darbu sāka vēlēšanu iecirkņi, iepriekš novēlēt varēja arī vakarrīt (tāpat var šodien no 10.00 līdz 16.00).

Kā pārliecinājās Kurzemnieks, vēlētāji to labprāt izmantojuši 557. vēlēšanu iecirknī Kurmāles pagasta Bangās Priedainē. Komisijas priekšsēde Velga Kovaļa stāsta – pirmajā dienā ieradušies 11 no 1009 oficiāli te reģistrētajiem vēlētājiem (reāli tik daudz tomēr neesot), aktīvi cilvēki bijuši arī ceturtdien, pieteikti balsotāji mājās. Kaut varbūt skaitļi nav lieli, taču, salīdzinot ar citām reizēm, tas ir daudz. Iecirkņa darbinieces uzskata, ka iepriekšējā balsošana attaisnojas: tiek vēlēt tie, kuri sestdienā kādu iemeslu dēļ nevar ierasties, mazāka drūzma. Par jaunajām caurspīdīgajām urnām (attēlā) V.Kovaļa teic – labas, viss redzams.
Kuldīgas novadā iepriekš trešdien un ceturtdien nobalsojuši 445 jeb 2,13%, un novada komisijas priekšsēde Inese Ozola-Gūtpelca saka – prieks, ka cilvēki izmanto šo iespēju, nekādu starpgadījumu arī līdz šim nav bijis.
Alsungas novada vēlēšanu komisijas priekšsēde Rasma Cīrule vērtē – balso dūšīgi (divu dienu dažās stundās 59 jeb 4,49%), plūsma esot nepārtraukta. Arī Skrundas novadā vēlētāji nāk pietiekami aktīvi (118 jeb 2,64%), uzskata komisijas priekšsēdis Māris Benefelds.
Rīt iecirkņi atvērti no 7.00 līdz 22.00.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi