Aizvērt

Brīdi domā, tad piekrīt

2013. gada 30. jūnijā, 14:44
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Brīdi domā, tad piekrīt
Foto: www.kurzemnieks.lv
Skrundas novada domes attīstības komiteju vadīs deputāts Aldis Balodis (Vienotība).

Tā tika nolemts pagājušajā nedēļā pēc pašvaldības vadītājas Nellijas Kleinbergas ierosinājuma un paša kandidāta nelielas tielēšanās. A.Balodis izvirzīts, jo viņa partija priekšvēlēšanu programmā kā vienu no prioritārajiem uzdevumiem norādījusi komunālās saimniecības sakārtošanu novadā, bet deputāts jau iepriekš apliecinājis zināšanas šajā jomā. Savukārt vietnieks būs līdzšinējais komitejas priekšsēdis uzņēmējs Ivars Grundmanis (Reģionu alianse). Apspriežot šo jautājumu, viņš atzina, ka būs jāizlemj nopietnas lietas, bet lēmēji ir visi komitejā ievēlētie deputāti: arī Rihards Valtenbergs, Ivo Bārs, Aivars Sebežs, Juris Jaunzems un Ainārs Piļeckis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi