Aizvērt

"Kuldīgas novadam" - kopā ar "Vienotību"

2014. gada 12. aprīlī, 13:58
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
"Kuldīgas novadam" - kopā ar "Vienotību"
Foto: www.kurzemnieks.lv
Partija "Kuldīgas novadam" kopā ar vairākām citām – "Jēkabpils reģionālo partiju", partiju "Ogres novadam", "Tukuma pilsētai un novadam" un "Valmierai un Vidzemei" sestdien, 12.aprīlī, parakstījusi vienošanos par sadarbību ar "Vienotību".

Parakstot vienošanos, partijas kļūst par stratēģiskiem partneriem ne tikai 12. Saeimas vēlēšanu laikā, bet arī turpmākajā četrgadē. Partijas vienojušās par saskaņotu rīcību arī 8. Eiropas parlamenta vēlēšanās un visā tā darbības laikā, tātad turpmākos piecus gadus.

"Vienotības" un reģionālo partiju sadarbības mērķis ir nodrošināt Latvijas ilgtspējīgu un līdzsvarotu izaugsmi, Latvijas novadu un pilsētu attīstību, kā arī iespējami plašāku sabiedrības līdzdalību politikas veidošanā.

 

Vienošanos par sadarbību parakstīja Vienotības priekšsēde Solvita Āboltiņa, partijas Kuldīgas novadam valdes priekšsēde Inga Bērziņa, Jēkabpils reģionālās partijas valdes priekšsēdis Leonīds Salcevičs, partijas Ogres novadam valdes priekšsēdis Edvīns Bartkevičs, partijas Tukuma pilsētai un novadam valdes priekšsēdis Juris Šulcs, kā arī partijas Valmierai un Vidzemei valdes priekšsēdis Jānis Baiks.

 

Attēlā: mirklis no partijas Kuldīgas novadam sapulces, kurā tika nolemts sadarboties ar Vienotību.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi