Aizvērt

Vēlēšanu iecirkņi atvērti

2014. gada 20. maijā, 16:07
Raksta autors: Antra Grīnberga
Vēlēšanu iecirkņi atvērti
Foto: Modris Rubenis
Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu iecirkņi visā Latvijā ir atvērti jau kopš pirmdienas.

Tajos vēlētāji var iepazīties ar kandidātu sarakstiem, ziņām par kandidātiem un priekšvēlēšanu programmām, noskaidrot savu vēlēšanu iecirkni, ja pazudis vai nav saņemts Centrālās vēlēšanu komisijas uzaicinājums.
Iecirknī var arī pieteikt balsošanu atrašanās vietā tiem vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ paši nevar ierasties iecirknī.

Pirmajās divās dienās šo iespēju bija izmantojuši tikai daži cilvēki.

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) iecirkni bija apmeklējis viens cilvēks, lai pieteiktu balsošanu atrašanās vietā, bet Skrundas kultūras nama iecirknī bija pieteiktas piecas šādas balsošanas. Savukārt uz Turlavas vēlēšanu iecirkni zvanījis kāds vēlētājs, lai noskaidrotu, kā pieteikt balsošanu mājās.
No šodienas līdz 23. maijam vēlēšanu iecirkņos notiek iepriekšējā balsošana: šodien no 17.00 līdz 20.00, rīt, 22. maijā, no 9.00 līdz 12.00 un parīt, 23. maijā, no 10.00 līdz 16.00. EP vēlēšanu dienā, 24. maijā, iecirkņi visā Latvijā būs atvērti no 7.00 līdz 20.00.
No Latvijas EP jāievēl astoņi deputāti.

Attēlā: RPIVA vēlēšanu iecirknī vēlēšanu komisijas sekretāre Jana Roze sagaida vēlētājus, kuri ierodas noskaidrot sev interesējošus jautājumus vai lai pieteiktu balsošanu mājās.

__________________

Vēlēšanu iecirkņi Kuldīgas novadā
Kuldīgas novada pašvaldības aģentūrā Sociālais dienests,
V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā, Kuldīgas 2. vidusskolā,
RPIVA, Sermītes interešu centrā, Ķikuru pastā, Snēpeles tautas namā, Laidos Bitītē, Kurmāles pagasta Priedainē Bangās 2 un Ēdoles, Gudenieku, Īvandes, Kabiles, Kurmāles, Padures, Pelču, Rendas, Rumbas, Turlavas un Vārmes pagasta pārvaldē.

Alsungas novadā

kultūras namā.

Skrundas novadā

Skrundas kultūras namā, Nīkrāces atpūtas centrā, Raņķu sākumskolā, Rudbāržu tautas namā.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi