Aizvērt

"Būs labi!" saka Dombrovskis.

2014. gada 10. septembrī, 09:55
Raksta autors: Juris Lipsnis
"Būs labi!" saka Dombrovskis.
Foto: Juris Lipsnis
Bijušais Latvijas premjers Valdis Dombrovskis šodien ap vieniem pēc Latvijas laika varētu uzzināt, kāds amats viņam piešķirts topošajā Eiropas Komisijā (EK). Vakar, tiekoties ar V.Dombrovski Briselē, viņš atteicās nosaukt iespējamo amatu, vien atbildēja: "Būs labi!"

Tiek uzskatīts, ka V.Dombrovskis varētu ieņemt vienu no Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera iecerētajiem EK viceprezidenta amatiem, kas saistīts ar finanšu un ekonomikas jomu. Pēc Ž.K.Junkera ieceres, Komisijā turpmāk darbosies gan komisāri, gan viceprezidenti, kuru pienākumi būs plašāki, piemēram, vairāku komisāru darbības koordinācija, lai veiksmīgāk sasniegtu kādu no EK noteiktajām proritātēm.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi