Aizvērt

Mākslas darbs: izaicinājums un reakcija

2015. gada 7. maijā, 15:38
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Mākslas darbs: izaicinājums un reakcija
Foto: Aivars Vētrājs
30 Latvijā atzītu autoru mākslas darbu izstāde "30 no 30" Kuldīgas mākslinieku rezidences galerijā (Pils ielā 2) nupat atklāta un pieteikta kā provokatīva. Un tāda arī izdevusies. Tostarp Kirila Panteļejeva kailais vīrietis, kas izlikts uz ēkas jumta.

Kurzemnieks pēdējās dienās uzklausījis dažādus viedokļus: kāds, braucot pāri vecajam tiltam, sabijies, vai tas nav pašnāvnieks, un zvanījis policijai; cits uzskata – tas bojā Pilsētas ar dvēseli tēlu; vēl citi diskutē par mākslas uztveri un attieksmi pret cilvēka ķermeni.

Kādas pilsētas viešņas, Kuldīgas mācītāja, izstādes kuratora un domes kultūras nodaļas viedokli lasiet 8. maija Kurzemniekā nr. 50 – tepat, sadaļā Drukātā avīze!

Attēlā – tēlnieka Kirila Panteļejeva darbs Top 1 (2002. g., stiklšķiedra, eļļa) virs Pils ielas 2. nama pie Kuldīgas vecā tilta raugās uz Ventas rumbu.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi