Aizvērt

Vēlas dzirdēt iedzīvotāju viedokli

2015. gada 13. novembrī, 14:21
Raksta autors: Antra Grīnberga
Vēlas dzirdēt iedzīvotāju viedokli
Foto: Antra Grīnberga
Pagājušo piektdien partijas No sirds Latvijai Saeimas frakcijas deputāti Inguna Sudraba un Arvīds Platpers darba vizītē Kuldīgā tikās ar pašvaldības pārstāvjiem un pensionāriem, apmeklēja Mazo bērnu skolu un uzņēmumu PC Konsultants.

Tiekoties ar domes pārstāvjiem, I.Sudraba uzsvēra: par spīti tam, ka partija darbojas opozīcijā, tā spējot darīt pareizas un labas lietas, tāpēc vizītes mērķis esot uzzināt pašvaldības viedokli par likumu nepilnībām. Apmēram stundas sarunā apspriestas problēmas izglītībā, būvniecībā un likumdošanā.

I.Sudraba un A.Platpers tikās arī ar SIA PC Konsultants īpašniekiem Antru un Aldi Dilāniem. „Runājām par vietējo varu, bet, tā kā mūs tā pilnībā apmierina, īpaša diskusija neizvērsās,” sacīja A.Dilāns. „Sudrabas kundzei patika mūsu veikaliņš Pindzele. Diskutējām par iepirkumu likumu. Ieteicām deputātiem padomāt, kā zemākās cenas princips mazos un reģionālos uzņēmumus no iepirkumu sistēmas izspiež. Teicām arī to, ka valsts pabalstu sistēma nav īsti godīga, jo rada patērētāju paaudzi, kas nav ieinteresēta neko darīt. Lai deputāti tiktu nākamajā Saeimā, viņi vāc argumentus, sasāpējušus jautājumus, par ko cīnīties. Taču, cik liela jēga no tā būs, grūti teikt.”

Tikšanās ar pensionāru apvienību Rumbiņa un citiem novada iedzīvotājiem notika piektdienas pievakarē. Bija atnākuši 15–20 cilvēku. I.Sudraba paskaidroja, ka vēlētājus neapmeklē tikai tad, kad vēlēšanas tuvojas. Politiķe stāstīja par partijas labajiem darbiem un pēc pusstundu gara ievada aicināja uzdot jautājumus.

Kuldīdznieks Andris Pūce sacīja, ka divi viņa bērni dzīvojot ārzemēs, trešais prom grasoties nākamgad: „Ar kādiem argumentiem man viņu atturēt?” I.Sudraba un A.Platpers konkrētu atbildi tā arī nesniedza. Deputāti vien katrs pastāstīja savu pieredzi par cilvēkiem, kuri aizbraukuši, un piekrita, ka tas ir ļoti slikti. A.Pūce vaicāja arī par pensiju aprēķināšanas metodēm. A.Platpers pastāstīja, ka arī viņa sievai aprēķināta ļoti maza pensija, lai gan strādāts daudz. Deputāts piekrita, ka pensiju aprēķināšana par 90. gadiem esot ļoti nepareiza. Cits kuldīdznieks vēlējās uzzināt, vai A.Platperam patīk šlāgeri. Uz to politiķis atbildēja, ka viņam patīkot jebkāda mūzika, kas ir laba.      

 

Attēlā:

Saeimas deputāti no partijas No sirds Latvijai Inguna Sudraba un Arvīds Platpers tiekas ar Kuldīgas pensionāriem.                       

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi