Aizvērt

„Ne vairs draugu, bet uguns lokā”

2016. gada 17. aprīlī, 21:44
Raksta autors: Inguna Spuleniece
„Ne vairs draugu, bet uguns lokā”
Foto: Juris Lipsnis
Tā pašlaik situāciju Eiropas Savienībā raksturo Eiropas Parlamenta (EP) deputāti Sandra Kalniete, Iveta Grigule un Krišjānis Kariņš.

Katram ir savs redzējums par apdraudējumu un to, kur meklējama izeja.

S.Kalniete martā EP iesniegusi ziņojumu par Eiropas globālo ārpolitikas un drošības stratēģiju. Jaunie uzdevumi neatceļ 2003. gada dokumentu, taču klāt nākuši citi apdraudējumi. „Tolaik cerējām, ka ieejam miera ērā. Tagad jāsecina, ka sadarbības laikmets beidzies. Jāatceras arī tas, ka esam kaimiņos agresīvai valstij.”
I.Grigule neslēpj, ka viņas viedoklis kļūst arvien radikālāks: „Jau sen un kaut ar izdomātiem iemesliem vajadzēja nogalināt Kadafi, Mubaraku. Cilvēka fiziskā drošība ir pamatu pamats. Demokrātija, vārda brīvība, cilvēktiesības nāk tikai pēc tam.”

K.Kariņš pārliecināts, ka drošības dienestiem Eiropā jāsadarbojas: „Kad teroristam spridzekļu vestīte mugurā, ir par vēlu – jāsadarbojas tā, lai perēkļus atklātu laikus.” Bet iekšējo robežu slēgšana Latvijai un citām valstīm nav izdevīga ekonomikas dēļ.

 

Vairāk lasiet 13. aprīļa Kurzemniekā nr.42 tepat – sadaļā Drukātā avīze!

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi