Aizvērt

Kaimiņš aicina būt aktīviem

2017. gada 10. februārī, 00:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Kaimiņš aicina būt aktīviem
Partijas "KPV LV" organizētajā tikšanās reizē Roberts Spručs, Linda Liepiņa, Artuss Kaimiņš un Atis Zakatistovs stāstīja par partijas iecerēm, klātesošie tika aicināti domāt līdzi par valstī notiekošajiem procesiem un iesaistīties politikā.
Foto: Aivars Vētrājs
Janvārī Kuldīgā, viesnīcas "Metropole" zālē, notika politiskās partijas "KPV LV" ("Kam pieder valsts") organizēts pasākums, kurā Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš ar vēl trim partijas biedriem interesentus iepazīstināja ar paša izveidotās organizācijas mērķiem un pamatnostādnēm.
Uz tikšanos bija ieradušies ap 15 cilvēku. Katram tika dots vārds, lai pastāsta par sevi, kas mudinājis nākt uz tikšanos. „Vai gribat kaut ko valstī mainīt, vai tikai Kaimiņu dzīvajā redzēt,” šo iepazīšanās formu komentēja A.Kaimiņš. Klātesošie pārsvarā bija jauni vīrieši no Kuldīgas un Talsu puses, un vairums viņu sacīja, ka atnākuši intereses pēc, lai uzzinātu, ko gaidīt no šīs partijas.

Atbraukušie partijas pārstāvji stāstīja par pašu piedzīvoto pieredzi citās valstīs. Piemēram, uzņēmēja Linda Liepiņa dalījās pieredzē par uzņēmējdarbības vidi Igaunijā.
A.Kaimiņš minēja risinājuma veidus, kā labās prakses piemērus ieviest Latvijā, uzsverot, ka partijai ir vīzija, kā to izdarīt, bet tā nesola neko izdarīt citu vietā.

„Mēs esam kā platforma. Mēs esam ar jums, atbalstīsim, nodrošināsim ar informāciju, bet jādara un izmaiņas jāievieš katram partijas biedram būs pašam. Jāiet uz savu pašvaldību, jāskatās, kādi lēmumi tiek pieņemti, un jāseko līdzi, vai viss notiek cilvēkiem par labu. Ja nenotiek, ir jānofilmē, un tad jau risināsim jautājumu tālāk kopā,” saka A.Kaimiņš.

Kā viena no partijas rīcības stratēģijām tika minēta profesionāļu komandu veidošana. Tādēļ katrs tika aicināts izvērtēt savu profesionālo aicinājumu un sazināties ar reģionālo nodaļu koordinatoru, kurš organizē vienā nozarē strādājošo tikšanās.

Ja valsts tiktu pārvaldīta pēc KPV LV stratēģijas, tad jūtamu situācijas uzlabošanos partijas biedri prognozē pēc vairāk nekā desmit gadiem. A.Kaimiņš arī minēja, ka pieļaujot iespēju strādāt kopā ar Jauno konservatīvo partiju, jo saredz līdzīgas pamatnostādnes ar viņiem, bet ZZS tika minēta kā sadarbībai nepiemērota.

Kuldīgas nodaļas koordinators Ēriks Pucens apstiprināja, ka partija veidos sarakstu Kuldīgas novada domes vēlēšanām.
Komentāri
Elijah
2017. gada 5. jūnijā, 00:36
Ķert muļķus un idiotus ir vienīgais, ko savā dzīvē ir iemācījies suns no suņu būdas.
Aiviss
2017. gada 29. aprīlī, 03:41
Dzert vajag mazāk un viss būs ok!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi