Aizvērt

Ko paveikuši deputāti

2017. gada 26. februārī, 18:00
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Ko paveikuši deputāti
Kas padarīts šajā sasaukumā, 27. februāra „Kurzemniekā” vai drukātās avīzes e-versijā portālā atbild Kuldīgas novada deputāti.
Komentāri
Portāla redaktore
2017. gada 21. martā, 08:13
1) Žurnālists Juris Lipsnis "Kurzemniekā" vairs nestrādā un portālā nedarbojas.
2) "Kurzemnieka" portāla lietošanas noteikumos ir teikts, ka "portāls patur tiesības izdzēst neētiskus, cilvēka godu un cieņu aizskarošus, apmelojošus, rasu vai nāciju naidu veicinošus, piedauzīga rakstura (tai skaitā attēls vai video )komentārus, kā arī komentārus, kas ir pretrunā ar Latvijas Republikas vai starptautiskajām tiesību normām".
Dakša
2017. gada 20. martā, 19:12
žurnālist, Juri! Es vēlēt neiešu tik un tā, hoķj dzēs manu komentāru 100x ārā!!! Uz kāda pamata vispār manu komentāru dzēsi ārā??? Man nav brīv paust savu viedokli??? Jeb Kurzemnieks ir zem politiķu tupeles???
Ilze
2017. gada 28. februārī, 19:28
Lielākā daļa deputātu nav pateikuši neko konkrētu...Tāda sajūta, ka tā arī slīdējuši visus šos 4 gadus - īpaši tie, kas varas partijā.
Šajās vēlēšanās rūpīgi visu izvērtēšu, pirms metīšu savu biļetenu urnā.
otto
2017. gada 26. februārī, 22:06
Jā jā frīdi par lielu ingu, lai turpina ar savu kompāniju paratizēt uz kuldīdznieku rēķina
Frīdis
2017. gada 26. februārī, 19:31
ZZS darbība ir pilnībā zem jebkuras kritikas. Ir jābūt ārkārtīgi naivam lai ticētu šajai partijai! Meli un meli ir tās neatņemama sastāvdaļa ! Kučinskis , Čakša un tmll. ZZS atklāti melo(savā pirmsvēlēšanu izdevumā) ka medicīnai atvēlēts vairāk kā pirmskrīzes laikā un tmll. Realitāte ir pilnīgi pretēja ! Un tā it visā ! Ne ar ko daudz labākas nav ne NA, ne V . ne SC. Šī valdība ir pilnībā pelnījusi lai to atlaistu !
Pievieno jaunu komentāru: