Aizvērt

Sola, bet piesardzīgi

2017. gada 17. maijā, 07:50
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Sola, bet piesardzīgi
„Kurzemnieks” pirms pašvaldību vēlēšanām dod iespēju visu sarakstu pirmajiem numuriem atbildēt uz redakcijas jautājumiem un izteikt savu redzējumu par attīstību novadā, kurā tie balotējas. Šoreiz vārds Kuldīgas novada pašvaldības vēlēšanās pieteiktajiem.
ĒRIKS PUCENS (politiskā partija KPV LV):
„Cilvēkiem nav informācijas. Kuldīgas novada domes skaistais izdevums it kā ir par velti. Nē, cilvēkiem jāsaprot, ka tas ir par mūsu naudu. Neviens deputāts par to nemaksā, un mūsu partijai nav pieņemami, ka tajā visu laiku tiek slavināta pozīcija.”

LAURIS GRUNTMANIS (Gods kalpot mūsu Latvijai):
„Izglītības kvalitāte Kuldīgā ir pilnveidojama. Mūsu skolas neatrodas Latvijas skolu reitingā, bet Talsu un Saldus gan.”

KRISTĪNA RŪTENBERGA (nacionālā apvienība Visu Latvijai – Tēvzemei un brīvībai/ LNNK):
„Zem katras kritikas ir pašvaldības pasūtītā SKDS aptauja. Cilvēkiem jautāja, vai viņi grib vēl vienu lielveikalu Kuldīgā, bet netika pateikts, ka tas būtu nevis ar vienu, bet trim X. Turklāt bija tādi, kuri gatavi nākt iekšā tagadējo veikalu telpās.”

INGA BĒRZIŅA (Kuldīgas novadam):
„Par mums runā darbi, kas vērsti uz iedzīvotāju iniciatīvu atbalstu.”

ALEKSANDRS LANGE (Zaļo un Zemnieku savienība):
„Nesaku, ka laukiem jādod tikpat naudas, cik pilsētai. Nevajag tur būvēt to, ko nevajag, bet jānodrošina tas, ko iedzīvotāju sapulcēs prasa cilvēki: ceļi, tautas nams, drošība, bērnudārzs, skola.”

Vairāk 17. maija Kurzemniekā vai drukātās avīzes e-versijā (nr. 55) mūsu portālā.
Komentāri
Gods
2017. gada 2. jūnijā, 09:43
Skatamies ziedojumus katrai partijai https://www.knab.gov.lv/lv/db/donations/ , izvēlamies partiju, ieliekam datumu 1. januāris 2017. gads un meklēt. Vispār jau Modris pa pilsētu braukā, pieejiet un pajautājiet par naudas ziedošanu partijai. Laikam jau nulle tik būs. Man šķiet, ka mūsējie Kuldīdznieki pat nezin, kur iesaistījušies. Varēja izvēlēties Latviskāku partiju, kandidātu sarakstam nav jāapstājas pie divdesmit.
???
2017. gada 1. jūnijā, 23:26
Gods, ......,uzvārdus studijā, kuri ir tie Saskaņas biedri kuri Kuldīgai visvairāk iemaksājuši nodokļos, vai arī ieguldījuši lielus ziedojumus? Tautai ir jāzina, lai nenokļūdītos balsojot.
Gods
2017. gada 1. jūnijā, 22:41
Gods kalpot mūsu Latvijai, lielākie ziedotāji ir ne no Kuldīgas, drīzāk no Saskaņas.
Ananālītiķis
2017. gada 1. jūnijā, 20:31
Analīķiķis ļoti cenšas skaidrot neko. Vajag arī paanalizēt to, cik cilvēki pagājušajās vēlēšanas balsoja pret Kuldīgas novadam. Kopā kandidātiem 5700 svītrojumi, vidējais 285 mīnusi. Labs ne? Pagājušoreiz jau dzina cilvēkiem smadzenēs informāciju par to, ja tev nepatīk Lange - svītro ārā, liec mīnusu un tā par katru, ja nepatīk - izsvītro. Hahaha, izsvītroja un, tāpat par sarakstu nobalsoja. Pašiem deputātiem bija jabrīnās par rezultātu un tagad domā, ka cilvēki ir Ingas atbalstītāji. Vienkārši, piemuļķota tauta! Ja redzi sarakstā vairākus cilvēkus, kurus negribi redzēt domē, izvēlies citu sarakstu. Ja NA sarakstā nepatīk viena persona, tad izsvītro, pa lielam saraksts ir normāls. Nu vismaz nesola zilus brīnumus. Un ko tur solīt kautko būvēt, ja 2017. gada budžets jau sen ir apstiprināts, plāni ir tikai jārealizē. Kas to dara, tam pat nav nozīmes. Ansons ar lāpstu jau neraks ielas, to darīs būvnieks, kas pa lielam jau ir zināms visiem. Dome tagad attīsta Kuldīgu, Kuldīga dod darbu Ventspilniekiem, Ventspilnieki maksā nodokļus kur? Domājiet ko darat!
Analītiķis
2017. gada 1. jūnijā, 14:20
Visiem pēc kārtas:
GKML
dibinātājs PAGAIDĀM kopīgu startu ar Saskaņas centru neplāno. Pagaidām.. http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/597117-gods_kalpot_latvijai_partaps_par_partiju_un_startes_pasvaldibu_velesanas
Ekspertu viedoklis http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/598075-skudra_gods_kalpot_latvijai_var_palidzet_saskanai_noklut_valdiba

NA
Nevajag muķīt ūdeni! Neviens no kandidātiem nav spējīgs legāli nodarbināt pat pāris cilvēku, bet stāsta par pieredzi būvniecībā utt
Nepaslinkojiet un uzsitiet www.lursoft.lv Rūtenbergas un Ansona firmeles – nodokļos IIN nomaksāts tik pat, cik par vienu cilvēku ar minimālo algu. Un, pat ja tā nebūtu, tad gribētu dzirdēt, kā tieši viņu “biznesam” traucē esošā valdība. Tura pie rīkles un neļauj attīstīties?
Un pats lielākais FUI ir šīs šaurās dīkdieņu grupiņas laušanās pie varas paņēmiens - savai atpazīstamībai izmantot NA “zīmolu”. Diemžēl pašai NA par Kuldīgu nav nekādas intereses, un viņi pat nezina kas te notiek. Punkts!

KN
Pieredze pašvaldības darbā, reāli uzņēmēji un redzējums rītdienā. Varbūt nav tas labākais variants, bet uz pārējo fona STIPRI izceļas. Par viņiem balsošu!

ZZS
Labi cilvēki no KN. Emociju vadīti šobrīd jūtas vientuļi un nepiederīgi ZZS. Diemžēl.

KPV
Netērēšu laiku, un jums neiesaku. Nebūs par 5%
Ansis to Kastad
2017. gada 31. maijā, 23:37
Kas par muļķībām par toletēm! Kuldīgā to ir daudz un svētku laikā var ieiet kādā kafejnīcā un nokārtoties. Baigā problēma ne ko? Policijai vaig svētku laikā piešķirt papildus līdzekļus, lai noalgo kārtības sargus. To sola jau kuro gadu risināt, bet nekas nemainās. Vēlēšanas atnākušas un sola. Atnāks svētku laiks un atkal cerēs, ka būs jau labi, kapēc par iedzīvotāju drošību jārūpējas. Sasisto cilvēku ārstēšana ir lētāka, jo pašvaldībai par to nav jāmaksā.
KasTad
2017. gada 31. maijā, 23:13
Kas tad pēdējos gados izdarīts? Izdarīts ir tas, kas jādara. Ja nebūtu veikuši šos uzlabošanas, restaurācijas darbus, tad vispār nekas nebūtu izdarīts. Ar ko dome var lepoties? Ar to ka ziemā ielas tīra? Visā Latvijā ielas un ceļus tīra un tas nav nekas jauns. Dzīres Kuldīgā uz organizē pa dullo naudu, no nodokļu iemaksām. Vispār kāds zin, cik izmaksā Dzīres Kuldīgā? Pasākumam jau ne vainas, tikai tūristi skraida pa pilsētu un meklē WC, visas sētas pēc svētkiem vecpilsētā ož pēc atejām. Kādi ir nodokļu ienākumi šajās dienās, to vispār kāds ir apkopojis? Protams, ka iedzīvotājiem nekas nav jāzin, tā ir pašreizējā politika - politika vienos vārtos! Tie kas pa blatu strādā, neko iebilst nevar, paliks bez darba. Tā ir reālā Kuldīga. Fū!
Edgars
2017. gada 31. maijā, 19:35
Solvita, cik tev Inga piemetīs pie algas par šo neprofesionālo pētījumu? Paskaties cītīgāk - no vairākām iestādēm, ilgākā laika periodā, cik šie deputātu kandidāti ir samaksājuši kopumā budžetā un tev mute aizvērsies. Lai katrs tik daudz iemaksātu Kuldīgas novada budžetā. Domā pirms raksti.
Santa
2017. gada 31. maijā, 18:42
Visi baigi rok cik kurš nodokļos nomaksājis, bet paskatieties reālos darbus, ko cilvēki ir izdarījuši Novadā. Nav svarīgi pozīcijas vai opozīcijas partijas, tad arī atbildes būs skaidras. Inga tikai runā, reāli lielās ar to par ko saņem LIELU naudu algā, protams, visi, kas ar viņu tagad kopā, tie baidās no jaunām vēsmām politikā, no citas varas, jo riskē zaudēt savas siltās amatu vietas, kurās īsti neatbilst ieņemamajam amatam,bet ielikti ir par blatu....
to Solvita
2017. gada 31. maijā, 14:28
Interesanti jau arī būtu paanalizē Kuldīgas novada deputātu nomaksātos nodokļus, jo viņu algas pārsvarā veidojas no mūsu pārējo iedzīvotāju nomaksātiem nodokļiem par NI, un IEIEN.( Tātad daļeji dzīvo uz mūsu rēķinu)
Man bija kauns, kad Pilsētas Mēra Kundze TV atbildēja par atbalstu uzņēmējiem, ka mums vis OK, esot jauni restorāni un atvērušās jaunas tūristu mītnes.... Nu tad jau gan mēs esam dikti strādājuši šajos četros gados. Tikai noklusēja kam pieder tās tūristu mītnes....
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds būtu labākais novadu reformas variants?
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas un Alsungas novadu.
Apvienots Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novads un Jūrkalnes pagasts.
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas novadu.
Kuldīgas novads kopā ar Alsungas novadu un Jūrkalnes pagastu.
Alsungas novads apvienots ar Gudenieku un Jūrkalnes pagastu.
Lai viss paliek, kā ir tagad.
Man pilnīgi vienalga, tāpat nekas nemainīsies.
Kurzemnieks Horoskopi