Aizvērt

Sola, bet piesardzīgi

2017. gada 17. maijā, 07:50
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Sola, bet piesardzīgi
„Kurzemnieks” pirms pašvaldību vēlēšanām dod iespēju visu sarakstu pirmajiem numuriem atbildēt uz redakcijas jautājumiem un izteikt savu redzējumu par attīstību novadā, kurā tie balotējas. Šoreiz vārds Kuldīgas novada pašvaldības vēlēšanās pieteiktajiem.
ĒRIKS PUCENS (politiskā partija KPV LV):
„Cilvēkiem nav informācijas. Kuldīgas novada domes skaistais izdevums it kā ir par velti. Nē, cilvēkiem jāsaprot, ka tas ir par mūsu naudu. Neviens deputāts par to nemaksā, un mūsu partijai nav pieņemami, ka tajā visu laiku tiek slavināta pozīcija.”

LAURIS GRUNTMANIS (Gods kalpot mūsu Latvijai):
„Izglītības kvalitāte Kuldīgā ir pilnveidojama. Mūsu skolas neatrodas Latvijas skolu reitingā, bet Talsu un Saldus gan.”

KRISTĪNA RŪTENBERGA (nacionālā apvienība Visu Latvijai – Tēvzemei un brīvībai/ LNNK):
„Zem katras kritikas ir pašvaldības pasūtītā SKDS aptauja. Cilvēkiem jautāja, vai viņi grib vēl vienu lielveikalu Kuldīgā, bet netika pateikts, ka tas būtu nevis ar vienu, bet trim X. Turklāt bija tādi, kuri gatavi nākt iekšā tagadējo veikalu telpās.”

INGA BĒRZIŅA (Kuldīgas novadam):
„Par mums runā darbi, kas vērsti uz iedzīvotāju iniciatīvu atbalstu.”

ALEKSANDRS LANGE (Zaļo un Zemnieku savienība):
„Nesaku, ka laukiem jādod tikpat naudas, cik pilsētai. Nevajag tur būvēt to, ko nevajag, bet jānodrošina tas, ko iedzīvotāju sapulcēs prasa cilvēki: ceļi, tautas nams, drošība, bērnudārzs, skola.”

Vairāk 17. maija Kurzemniekā vai drukātās avīzes e-versijā (nr. 55) mūsu portālā.
Komentāri
Analītiķis
2017. gada 19. maijā, 11:48
Kristīna Rūtenberga
Koledžas izglītība, 30 gadi
Valdes pr-šēdētāja SIA Asfora un SIA JWB finieris - 80% no IIN, kas ir lielākie pašvaldību budžetu ieņēmumi, 2016.gadā - 960 eur! Wow, kādi panākumi būvniecībā, un kas par atspaidu Kuldīgas novadam!
Kāpēc lai es par viņu balsotu?
Analītiķis
2017. gada 19. maijā, 11:40
Ēriks Pucens
Vidusskolas izglītība, 31 gads
Valdes pr-šēdētājs SIA Kalna Rinkas - 80% no IIN, kas ir lielākie pašvaldību budžetu ieņēmumi, 2016.gadā - 232 eur! Wow, kādi panākumi jauktajā lauksaimniecībā, un kas par atspaidu Kuldīgas novadam!
Kāpēc lai es par viņu balsotu?
opītim
2017. gada 18. maijā, 09:59
Kā nav iespējams nobalsot pret?! Paskaties citu sarakstu kur nav visādi bērziņi, eglīši, čellisti un esoši valdes locekļi kuru savu darbu nav attaisnojuši un visu laiku stagnējuši. Kā Tur tas Rainis teica par tām pārmaiņām? Uz augšu tik tas, kas pārmainīsies?!
opis
2017. gada 18. maijā, 09:25
Žēl, ka nav iespēja nobalsot pret, pret bērziņu
Susurs
2017. gada 17. maijā, 23:58
Izlasīju interviju papīrā un nesapratu vienu lietu. Pagājušā vasarā bija informācija, ka Lange bija PAR krievu filmas filmēšanu un tas arī bija iemesls kāpēc aizgāja no partijas. Tagad intervijā lasu, ka viņš ir bijis PRET. Kā tad tur īsti bija? Kāds zin?
Anna
2017. gada 17. maijā, 14:36
Nesaprotu , kādēļ mums vajag tos lielos veikalus.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi